Deze router in eerste instantie als accespoint achter EB V10 glasvezel geknoopt. Aanvankelijk had ik ingezet op Ubiquiti Unify Accespoints. De Ubiquity Unify U6+ waren evenwel ongeschikt om tegen de wand te monteren en voegden hierdoor niks toe kwa performance tov mijn Asus RT-AC68U die in de meterkast opgesteld stond.
Deze WiFi 5 router scoorde feitelijk niet eens zo slecht. Het aanbod van KPN glasvezel om gratis naar een 1 gbit glasvezel aansluiting over te stappen was de Trigger om ook het WiFi gedeelte op te pimpen.
Met deze Asus game router is dat heel goed gelukt.Op mijn hele benedenverdieping is de Wifi ontvangst nu super.Het downloaden gaat bijna 2 keer zo snel en het kopiëren van files naar mijn NAS gaat ook veel sneller
Om ook van de uitgebreide mogelijheden te kunnen profiteren, heb ik de RT-AX68U als router achter de EB V10 gehangen