De Toshiba Click Mini is een kleine 2-in-1-machine van 17,1cm bij 23,5cm met Windows 8.1 with Bing, die voor een schappelijke prijs een toetsenborddock en een scherm met een resolutie van 1920x1200 pixels biedt. De bouwkwaliteit is redelijk voor deze prijsklasse, er zijn voldoende poorten en de accutijd is goed omdat er in het toetsenbord een extra accu zit. Nadelen heeft de Click Mini echter ook. Er is slechts 32GB opslaggeheugen, waar niet zoveel van overblijft, en het opladen van de accu duurt erg lang. Grootste nadeel is dat het toetsenbord dermate krap bemeten is dat lang typen geen pretje is. De Click Mini is vanwege zijn omvang een relatief unieke 2-in-1, maar ook alleen interessant voor mensen die af en toe typen en erg graag Windows op handtasformaat willen. Lees verder »
Perfect klein noteboekje annex tablet voor een lage prijs.
Geweldig apparaat. Zeer scherp scherm, snel, licht, super voor studie! Echt een aanbeveler. Via de TOSHIBA tool updaten naar de laatste filmware en alles werkt vloeiend. Hij werkt echt heerlijk.
Geweldige laptop met een zeer mooi 1920 x 1200 IPS Touchscherm.
Voor het updaten naar Windows 10 moet je wel een 32Gb micro Sd kaartje gebruiken. Maar voor je dit doet is eerstvia de Toshiba update manager eerst de manager en daarna de laatste versie van de firmware te updaten.
In het algemeen een goede tablet notebook met een full hd beeldscherm. Geschikt voor het onderweg. Laadt heel lang op tot max 15 uur, niet echt bruikbaar in het oplaadtoestand; eerst wordt het tablet opgeladen en dan het dock (wordt nergens vermeld). Geen vervanger van jouw laptop/PC, een supplement.
Ben erg tevreden over dit product. De dubbele accu, de accu van het toetsenbord wordt eerst belast en_de_2_(micro)_SD-kaart_sloten(max 128 GB) maken het af. Toshiba geeft nu 3 jaar garantie en het eerste jaar ook bij onopzettelijke schade door jezelf (registratie nodig).
Voor internet, Office en de prijs een prima product.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!