Review door de redactie
Subnautica - Survival met echte diepgang
Als Unknown Worlds Entertainment iets bewijst, is het dat geduld loont. De Amerikaanse studio nam de tijd voor Subnautica waardoor de game is uitgegroeid tot een van de leukste suvivalgames ooit, al heeft Subnautica erg veel last van te langzaam ladende details in de spelwereld. Dat leidt zelfs tot flinke stotteringen. Maar los daarvan valt er eigenlijk weinig aan te merken op de game. In Subnautica is het niet alleen nuttig, maar vooral ook leuk en spannend om de wereld te verkennen. De opbouw is uitstekend. Van een eenvoudige, overzichtelijke, maar toch al uitdagende start wordt de game al snel rijker. Wat de makers heel goed doen is dat er steeds een wortel voor je neus hangt, waarvan je weet hoe je hem kunt bereiken als het je lukt de middelen ervoor te bemachtigen. Zo is in de mooie en levendige spelwereld opvallend veel verhaal verwerkt, dat nog boeiend is ook. De game duurt bovendien met gemak lang genoeg om de aanschafprijs van ongeveer 20 euro volledig te rechtvaardigen. Lees verder »
Minpunten
Eindoordeel
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Wat een fantastisch spel! Mooie opbouw in wat je hebt en wat je kunt als speler. Hoe langer je speelt hoe meer diepgang (pun intended) het spel biedt. Mooi verhaal wat zich langzaam ontrafelt. Technisch soms wat kleine mankementen. Spel voelt "af" qua gameplay, verhaal en experience.
Pluspunten
Je wordt als speler vrij gelaten Mooi verhaal Items e.d. craften is gaaf Spannend Besturing zit goed in elkaar
Minpunten
Je wordt als speler vrij gelaten, soms mis je wat sturing Soms pop-up graphics
Eindoordeel
Subnautica, macOS, Windows
Geweldig spel! Ik kon niet stoppen met spelen. Zit goed in elkaar met hier en daar wat technische foutjes. Early-game beetje onduidelijk, maar goed te doen. Vereist ook weinig qua hardware. Wereld zit mooi in elkaar. Daarnaast is het nu goedkoper omdat Subnautica: Below Zero uit is.
Pluspunten
Storyline Je blijft spelen Vereist weinig qua hardware Mooie wereld Niet duur
Minpunten
Onduidlijk in early-game Paar technische foutjes
Eindoordeel
Subnautica, macOS, Windows
Simpelweg een top game, verfrissend anders! Hele mooie handgemaakte omgeving, met goede geluiden en muziek. Je zult zelf je weg moeten zien vinden in de oceaan, naast wat locaties via radio beacons kun je het spel alleen uitspelen als je zelf de wil hebt om te ontdekken!
Pluspunten
Stimuleert nieuwscherigheid Bijzonder mooie wereld Leuke gameplay Goede muziek 25/40u speeltijd afhankelijk van wat je doet
Minpunten
Door handgemaakte wereld weinig herspeelbaarheid kleine bugs Eind game gaat snel als je eenmal de resources hebt
:strip_icc():strip_exif()/u/1137737/crop5d6508d2cad9e_cropped.jpeg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/347700/honeybadger.jpg?f=community)