Software-update: eDonkey2000 1.2

Het programma eDonkey2000 is een p2p-uitwisselingsprogramma dat standaard gebruik maakt van het Overnet-protocol, daarnaast zijn er door middel van plug-in's vele andere protocollen beschikbaar. De ontwikkelaars hebben versie 1.2 voor het Windows-platform de deur uitgedaan. De pagina met het changelog is op het moment van schrijven nog niet bijgewerkt maar we kunnen wel melden dat de communicatie met de eDonkey-servers is verbeterd en er is een nieuwe feature toegevoegd onder de naam Catalog. Deze laatste wordt als volgt beschreven:

Awesome new feature! Catalogs. Catalogs allow you to browse through verified files without the fear that you are downloading the wrong thing. Publishers can create catalogs of their content and publish it on the donkey network. Catalogs are just normal web pages that have been digitally signed by the publisher to assure authenticity. Users can now browse these catalogs safe in the knowledge that they are downloading the correct files. You can now easily publish content on the donkey network without a webserver. And no more hassle of websites going down. Everything is right inside the donkey.
Versienummer 1.2
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP
Website MetaMachine
Download http://download.overnet.com/edonkey.exe
Bestandsgrootte 2,88MB
Licentietype Adware

Door Japke Rosink

Meukposter

26-05-2005 • 23:19

1

Submitter: Verwijderd

Bron: MetaMachine

Update-historie

Reacties (1)

1
1
1
0
0
0
Wijzig sortering
klinkt goed die nieuwe feature. Als de RIAA en MPAA er maar niet direct op reageren door die publishers aan te pakken.

Of in Nederland br...loos, want dat 'publishen' is nou net wat ze zeggen dat niet mag. Hoewel ook dit weer geen uitgeven van de link zelf is, alleen maar van de hash van een file. Ik vind het trouwens ieder zijn eigen verantwoordelijkheid om te zorgen dat hij de rechten heeft van dat stukje data wat hij me vraagt.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.