De ontwikkelaars van Hamachi hebben hun handen vol aan de ontwikkeling van het programma; de ene versie is net uit en er staat alweer een andere klaar om gedownload te worden. Twee dagen na de release van Hamachi 0.9.9.1 hebben de developers de volgende versie in de vorm van 0.9.9.2 beschikbaar gesteld. Deze software is in staat om een verbinding te maken tussen twee of meerdere computers waardoor het overzetten van bestanden en het spelen van (multiplayer) games niet gehinderd wordt door een router of een firewall. Enkele handige how-to's om Hamachi te tweaken en te configureren zijn te vinden in dit forum. In de nieuwe release zijn de volgende veranderingen doorgevoerd:
Changelog
- The fix for 'hamachi suddenly disappears' problem. Kudos to mr. wizard, Securis and Badb_Catha for helping to verify the fix prior to the public release.
- Added an option for displaying Hamachi application window in the taskbar
- Added an experimental support for UDP broadcasts being sent from the wrong local IP address. See this thread for the background.
- Disabled the code that repositioned the window on every display resolution change.