Software-update: moOde audio player 9.0.3

moOde audio player logo (79 pix)Versie 9.0.3 van moOde audio player is uitgekomen. Dit programma maakt van een Raspberry Pi een uitgebreid muziekcenter en kan muziekbestanden afspelen die op het lokale netwerk zijn opgeslagen, van internetradiostations en diverse streamingdiensten. De speler kan worden bediend via een webbrowser of mobiel apparaat en er is ondersteuning aanwezig voor een groot aantal dacs, zodat de muziek ook op hoge kwaliteit kan worden afgespeeld. De changelog voor deze uitgave ziet er als volgt uit:

Updates
  • Bump to shairport-sync 4.3.3
  • Bump to upmpdcli, upmpdcli-qobuz, upmpd-tidal 1.8.12
  • Add Queue top/bottom to context menu
  • Add get_cdsp_config, set_cdsp_config REST API's
  • Update Overlay names for Hifiberry Amp2/4, DAC+ and DAC+ Pro
  • Remove Lib Config option "Auto-update database" (several issues)
  • Playable URL for Bayern 2 radio station
Bug fixes
  • Misaligned main menu items (Configure and Audio Info)
  • CamillaDSP Quick Convolution not working
  • Restore fails when processing cfg_ssid table
  • Pi model parsing in SSH header
  • HDMI device name assignment for Pi-Zero 2 W
  • Restart-render.php script crashes due to missing statement terminator

moOde audio player

Versienummer 9.0.3
Releasestatus Final
Besturingssystemen Linux
Website moOde audio
Download https://moodeaudio.org/#download
Licentietype GPL

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

24-06-2024 • 07:59

1

Bron: moOde audio

Reacties (1)

1
1
1
0
0
0
Wijzig sortering
Alweer een update, de bugs worden voortvarend geplet. Zojuist mijn 3 spelers zonder problemen geüpdatet. Ik doe tegenwoordig wel standaard een backup, want ik had wat issues van 8.x naar 9.x.

Het maken van backups is gelukkig ook erg eenvoudig gemaakt en te vinden onder systeem en dan onderaan backup/restore. Je kan zelfs kiezen welke onderdelen je wilt backuppen/restoren.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.