Software-update: Microsoft Office 2003 SP1

Microsoft Office 2003 LogoVandaag is het eerste service pack verschenen van Microsoft Office 2003. In deze update zijn een aantal zaken gewijzigd op het gebied van veiligheid en performance. Daarnaast heeft het filter voor ongewenste e-mail in Outlook 2003 een update gekregen en zijn er meer functies toegevoegd om ongewenste e-mail buiten het Postvak IN te houden. Ook zijn er features toegevoegd aan de applicaties OneNote en InfoPath. Tenslotte zijn alle eerdere updates voor Office 2003 in dit service pack aanwezig. Een gedetailleerd changelog is terug te vinden in Microsofts Knowledge Base. De release notes tesamen met de downloadlocaties zijn hier (Engels, 18396KB) en hier (Nederlands, 18640KB) terug te vinden.

Versienummer SP1
Besturingssystemen Windows 2000, Windows XP, Windows Mobile 2003, Windows Server 2003
Website Microsoft
Download http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9c51d3a6-7cb1-4f61-837e-5f938254fc47&DisplayLang=en
Bestandsgrootte 17,96MB
Licentietype Freeware

Reacties (26)

26
25
21
5
0
0
Wijzig sortering
Mensen, let op! Deze SP kan niet meer uninstalled worden als hij eenmaal geïnstalleerd is.

Zie ook dit artikel. :)
dit is de FullFile (NLD) 74648 KB

en deze Full File (ENG) 73906 KB
Anoniem: 87266 27 juli 2004 20:04
Even voor de duidelijkheid: het verschil tussen de fullfile en de clientversie is dat de client versie de office cd nodig heeft om te installeren, en de fullfile versie niet.
Vandaar dat de fullfile versie een stuk groter is. (74 vs 16 Mb)
Dat hangt ook af of je de MSOcache laat staan na de installatie of niet.
bij de full vraagt hij ook gewoon om cd`s bij mij.

Office 2003 Pro + frontpage eng

De onderdelen starten trouwens een stuk sneller op met SP1... Het werkt prima, zoals je van een sp mag verwachten
Bij mij werdt niet om de CD gevraagd terwijl ik de ~16MB versie gedownload heb (vanochtend vroeg).

Ik merk wel dat de programma's sneller opstarten, voornamelijk als ik een e-mail ga typen en dat dan Word opgestart word. Hiervoor wilde Word nog wel eens mekkeren maar tot nu toe heeft tie de smaak te pakken (klop klop klop)
Blokt deze ook weer illegale keys?
Yip bij mij blokkeerd hij.
Ik weet niet hoe jij hem dan installeert, maar heb hier nergens last van, illegale cd + illegale key die iedereen gebruikt.

Bij mij vroeg die ook om de cd trouwens :P.
heb onder vmware de key welke bij de release op het internet werd geleverd gebruikt en die werkte gewoon...
ligt aan de versie van office welke je hebt.
Anoniem: 24059 @dxta27 juli 2004 22:39
Bij mij werkte de NL versie gewoon met de link van hierboven. viel me alles mee MS kennende de laatste jaaren
hier werkt hij prima op mijn backup

nl pro corporate
ik kan m niet installeren

Office2003SP1-kb842532-fullfile-nld.exe heb ik gedownload en ik krijg de volgende error:

"Fout 1327. Ongeldig station X:\"

X:\ is dus een partitie die ik ooit had en wat helemaal los van Office stond, ik gebruikte het om spellen en troep op te zetten dus ik weet niet wat Office er nou mee wil.
Ik denk dat de Off2003 installer destijds de MSOcache folder op die x-partitie heeft geplempt (hij kiest volgens mij de partitie met de meeste ruimte).
Omdat die drive helemaal niet meer bestaat snapt ie het niet. Als de drive er nog wel is, maar alleen de map mist zou ie om de CD moeten vragen.
Ik had de drive nog wel (zonder MSOcache map) dus de SP1 installer vroeg om de CD en heeft vervolgens weer MSOcache aangemaakt op de partitie met de meeste ruimte.

Misschien helpt het als je de Off2003 CD even mount onder x:\
Weet iemand hoe deze SP moet geslipstreamd worden? Ik neem aan dat dat mogelijk is, maar heb geen ervaring met het slipstreamen van Office-cd's (wel met window-cd's)
Lees dit artikel maar door;
http://www.microsoft.com/office/ork/2003/five/ch18/MntA01.htm

Samenvatting;
Je moet eerst een administrative install maken (setup /a) en deze patchen met het SP
Anoniem: 97471 27 juli 2004 21:08
Na de installatie van deze service pack gaf mijn mozilla plots de melding "Mozilla is niet de standaard browser, wilt u deze als standaard instellen?"

Wat aardig toch van MS om me eraan te herinneren dat IE er ook nog opstaat :Z
hier niet met firefox 0.9.2

ik heb wel tussendoor een rebootr gedaan voor een windowsupdate. (draai xp met sp2rc2)
En daar bovenop is alweer een update voor ongewenste e-mail in Outlook: KB nummertje 870765.
Ik heb hen geìnstalleerd via windows update, vroeg niet om een cd.
Voor OneNote zit er niet eens een SP bij in het Nederlands. En dat is juist waar men hier op zat te wachten...

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.