Software-update: RadLinker 1.010

Van RadLinker kwam een paar dagen geleden versie 1.1010 uit. Met dit programma kan er voor ATi Radeon-kaaarten per programma een profiel worden gemaakt, zodat je voor een programma bijvoorbeeld een andere clock- en geheugensnelheid kan opgeven. Versie 1.1010 kent de volgende wijzigingen:

  • Added theroretical support for the Radeon X800 series.
  • Added skin selection.
[break]
RadLinker screenshot
Versienummer 1.010
Besturingssystemen Windows 9x, Windows 2000, Windows XP
Website RadLinker
Download http://users.adelphia.net/~webspace/RadLinker1010.zip
Bestandsgrootte 370,00kB
Licentietype Freeware

Door Bart de Water

Nieuwsposter

16-06-2004 • 01:26

5

Bron: RadLinker

Update-historie

Reacties (5)

Sorteer op:

Weergave:

Je kunt nu in de normale control panel alle settings op default laten, en per spel/applicatie een nieuwe shortcut aanmaken waar je aangepaste instellingen in komen te staan (AF, AA, clockspeeds, vsync, etc). In plaats van *.lnk krijgen deze shortcuts *.radlnk mee. Er draait dus niets op de achtergrond, en je hoeft niet moeilijk te doen met een systray-icoon waar je door 5 menu's moet worstelen om een bepaald profiel te kiezen.

Simpel, doch doeltreffend.
Bestaat zoiets ook voor nVidia kaarten vraag ik me dan af?
PowerStrip kan je kaart tweaken en is in staat om profielen te gebruiken voor applicaties en spellen. Wel draait PS constant in de systray in tegenstelling tot RadLinker.

http://www.tweakers.net/meuktracker/product/40772
Paar dingen die ik me afvroeg :

1. Hoe werkt dit systeem dan samen met bijvoorbeeld The All-Seeing Eye ??

2. Hoe werkt dit systeem met GTA:VC + MTA:VC (MP MOD) :?

Thnx voor de info alvast :)
1. Dat staat op de website (in de FAQ, puntje 13). Komt erop neer dat je er .bat files voor aan moet maken.

2. Geen idee, heb nog nooit de MultiTheft mods gespeeld... sorry :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.