Software-update: Serato DJ Pro 2.5.12 / Lite 1.5.12

Serato DJ logo (79 pix)Serato heeft updates van zijn Serato DJ Pro en Serato DJ Lite uitgebracht, met 2.5.12 voor de Pro-versie en 1.5.12 voor de Lite-uitvoering als versienummers. Beide zijn de verdere ontwikkeling van Serato DJ en Serato DJ Intro, die op hun beurt weer de verdere ontwikkeling van Serato Scratch Live en ITCH waren. Een overzicht van de mogelijkheden en de verschillen tussen de Pro en Lite uitgaven is op deze pagina te bekijken. De changelog voor Serato DJ Lite is op deze pagina te vinden, dit is de changelog voor Serato DJ Pro versie 2.5.12:

Serato DJ Pro 2.5.12 New Features
  • Serato DJ Pro support for the Pioneer DJ DJM-S5.
  • Fixed a bug for the Mixars Primo where the cue volume was being affected by the cue mix.
  • Fixed a bug for the Rane One where the cue volume was being affected by the cue mix.

Serato DJ Pro

Versienummer 2.5.12 / 1.5.12
Releasestatus Final
Besturingssystemen macOS, Windows 10, Windows 11
Website Serato
Download https://serato.com/dj/pro/downloads
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

23-07-2022 • 08:46

13

Submitter: Choenzer

Bron: Serato

Reacties (13)

Sorteer op:

Weergave:

De changelog voor Serato DJ Lite is verkeerd, gaat naar de vorige versie. Dit is de juiste
AuteurDrobanir Downloads en Best Buy Guide @Rudi Vader24 juli 2022 21:01
Ik het het aangepast, bedankt voor de melding!
Ik ben geen kenner van deze software, maar wel van Ultramixer. En ik zie eerlijk gezegd weinig reden zo iets te gebruiken als Ultramixer het zelfde doet voor een lagere prijs.
Ik gebruik Serato DJ Pro sinds 6 jaar en ben er zéér tevreden over. I.c.m. mijn Numark NS7 III werkt het perfect. Zelf doe ik hobbymatig turntablism en zie in de internationale groepen dat Serato verreweg het meest wordt gebruikt.

Ja, het kost wel aardig wat, maar dan heb je ook wel een stukje software wat zeer professioneel is. Het is dat ik zelf de gehele DJ Suite heb gewonnen via Serato, maar anders had ik wel de overweging gemaakt om toch een pack te kopen.
Pitch 'n Time is toevallig een van m'n favoriete effecten en die kan je dus alleen via de Essential of de DJ Suite pack krijgen.

Vergeet niet dat een groot aantal DJ's zoals Laidback Luke juist niet gebruik maken van de default Pioneer DJ kit. LL is volledig overgestapt naar Denon DJ Prime en zie hem soms Serato gebruiken als hij uitleg geeft.
Luke gebruikt djay Pro en Engine Prime, niet Serato.
Serato is voornamelijk bekend vanwege de Digital Vinyl System (DVS).

Van wat ik kan zien heeft Ultramixer dat niet.
Ik draai nog lekker met Itch op een Win7 laptop. :D
2 x Technics SL1210 mkII + dateq gemini...
Werkt al 30+ jaar! :P
Heb helaas m'n Technics moeten verkopen. :( Heb wel een Dateq Styx, maarja, geen mid he? :D Ik gebruik voor m'n draaitafels een Roland DJ2000
Waarom moeten?
Belastingdienst.
“Old Skool”, same here. _/-\o_

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.