Software-update: Cyberduck 7.0.1

Cyberduck logo (75 pix) Versie 7.0.1 van Cyberduck is uitgekomen. Dit programma, dat onder een gpl-licentie wordt uitgebracht, is een ftp-, sftp- en webdav-client, en heeft daarnaast ondersteuning voor diverse cloudopslagdiensten die van S3 of de OpenStack-api gebruikmaken. Het programma beschikt over een overzichtelijke interface en ondersteunt technieken als Spotlight, Bonjour, Keychain, Applescript en Growl. Daarnaast kun je gebruikmaken van verschillende, al geïnstalleerde teksteditors, waaronder BBEdit, TextWrangler, TextMate, Mi, Smultron en CSSEdit. Cyberduck is in een groot aantal talen te gebruiken, waaronder het Nederlands. In versie 7.0.1 zijn de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

New:
  • Default protocol selection for NextCloud & ownCloud
  • Create share links in NextCloud & ownCloud
Fixed:
  • Connect with application key restricted to single bucket (Backblaze B2) (#10725)
  • Missing files when previously trashed and restored (Google Drive)

Cyberduck screenshot

Versienummer 7.0.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, macOS, Windows 8, Windows 10
Website Cyberduck
Download https://cyberduck.io/
Licentietype GPL

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

25-06-2019 • 13:43

7

Bron: Cyberduck

Update-historie

Reacties (7)

7
5
3
0
0
0
Wijzig sortering
Interessant, vanavond eens kijken.
Heel ff, dacht ik cyberpunk 2077. Moest echt nog een keer lezen
Je bent iets te optimistisch ben ik bang, maar ik kijk er ook heel erg naar uit... dag dag social life! Hoi hoi zeurende vriendin die vind dat ik te vaak verschuil in mijn mancave.

Verder ontopic, is er veel verschil tussen dit en WinSCP? Gebruik zelf WinSCP voor zo nu en dan wat kleine FTP gerelateerde zaken.
WinSCP werkt niet op MAC OS en Cyberduck kan geen SCP connecties openen (voor zover ik weet) en WinSCP wel. En zo zullen er nog wel meer verschillen zijn.
Bedankt, heldere uitleg en snap nu waarom bijvoorbeeld MAC mensen graag deze gebruiken.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.