Software-update: AdwCleaner 7.2.5 bèta

AdwCleaner logo (80 pix) Malwarebytes heeft versie 7.2.5 van AdwCleaner uitgebracht, een bèta versie. Dit programma is bedoeld voor het verwijderen van malware, zoals toolbars die aan webbrowsers worden toegevoegd en zogenaamde hijackers, die onder meer de startpagina en zoekmachine aanpassen. Ondersteuning is aanwezig voor Internet Explorer, Mozilla Firefox en Google Chrome. Nadat de scan is uitgevoerd, kun je zelf bepalen wat er verwijderd moet worden. In deze uitgave zijn de volgende veranderingen en verbeteringen doorgevoerd:

New Features
  • Submit False Positives directly from the result scan contextual menu.
Changes
  • Update Qt to 5.9.7
  • Definitions 2018.11.14.2
Bugfixes
  • Do not display the update prompt on top of the EULA
  • Make quarantine more reliable
  • Update generic detections
AdwCleaner screenshot
Versienummer 7.2.5 bèta
Releasestatus Beta
Besturingssystemen Windows 7, Windows 8, Windows 10
Website Malwarebytes
Download https://toolslib.net/downloads/finish/1-adwcleaner/1777/
Bestandsgrootte 6,99MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

16-11-2018 • 13:48

9

Bron: Malwarebytes

Update-historie

Reacties (9)

9
9
6
1
0
0
Wijzig sortering
7.2.5 staat op de site nog in Béta.
De downloadlink haalt gewoon nog 7.2.4 binnen.
AuteurDrobanir Downloads en Best Buy Guide @dennis7416 november 2018 19:33
Ik heb de tekst en download link aangepast.
Had ik vroeger vaak idd dat er van die bars aan mijn explorer werden toegevoegd of dat je google startpage met veel reclame werd gespamd.
Maar dat ben ik eerljk gezegd al een paar jaar niet meer tegen gekomen.

Kan het zijn dat Win10 al redelijk goed beveiligd is, of dat ik gewoon nooit meer als een idioot rare links open en bestanden download?
Goede vraag, ben ik ook benieuwd naar. Heb al in geen jaren dat soort toolbars gezien. Vraag me ook wel af of verzamelplaatsen van software op voorhand beter screenen om dat soort programma's te weren (zoals filehippo e.d.)
Windows defender doet toch ook wel prima zijn werk hier.
Maar vroeger had je de keuze uit internet explorer en firefox. Er was meer keuze, maar deze 2 waren toch wel het meest populair volgens mij.
Waar de meeste internet explorer gebruikte ging het dan ook vaak mis.

Heb hier bij jan en alleman echt avonden en weekenden gezeten de boel weer schoon te krijgen.
Destijds ergerlijk, nu ik er terug aan denk, had het ook wel iets :D En het leverde een aardig zakcentje op toen.
Ik kom het toch nog wel regelmatig tegen. Deze software vind eigenlijk altijd wel bestanden en registersleutels die niet op het systeem thuis horen, ook al lijkt er op het eerste gezicht niet veel aan de hand.

Waar ik wel benieuwd naar ben is of het nog zin heeft om ADWcleaner te gebruiken (overgenomen door Malwarebytes) of het programma van Malwarebytes zelf te gebruiken. Wat vinden jullie?
Voordeelvan ADW is dat het click&run is, MBAM moet je installeren, maar draait daarna altijd mee.

ADW gebruik ik vaak als onderdeel van de eerste oplossing de boel weer in orde te krijgen, om daarna een systeem schoon te houden met MBAM.
7.2.5 duurt nog een week of twee.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.