Driver-update: Terratec Aureon Sky & Space 5.1.2600.14

xabre16v stuurde de volgende tekst in: "Voor beide typen geluidskaarten van Terratec zijn vandaag nieuwe drivers verschenen. De vorige versie 5.1.2600.11 is alweer van februari en sinds vandaag zitten we op 5.1.2600.14. Ook wordt er tegelijk met deze drivers een verse Controlpanel geleverd met eveneens versie 5.1.2600.14. De drivers zijn geschikt voor Windows 98SE/ME/2000/XP."

De volgende lijst van veranderingen zien er als volgt uit:

Changelog:
  • Bugfix: Looped Buffer when pause AC3 streams (e.g. Soft DVD Player)
  • Bugfix: Mic Gain was not working properly
  • New: Samplerate locked (e.g. for Voice over IP)
  • Bugfix: "Samplerate locked" flag was not stored in Registry
  • New: Sensaura update
  • Bugfix: ASIO driver was not working for Cubase SX 1.06
  • New: Sensaura on/off option reactivated
[break]
Terratec Aureon Space 7.1
Versienummer 5.1.2600.14
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP
Website TerraTec
Download ftp://ftp.terratec.net/Audio/Aureon/Aureon5.1Sky/Update/Aureon_Sky_Space_App_Drv_5.1.2600.14.exe
Bestandsgrootte 4,63MB
Licentietype Freeware

Door Robin Vreuls

Doktersteam

23-07-2003 • 00:05

6

Submitter: xabre16v

Bron: TerraTec

Reacties (6)

6
6
5
0
0
0
Wijzig sortering
waarom niet voor de aureon fun, das zuur :(
Voor de Aureon Fun is onlangs al een nieuwe driver uitgekomen als ik me niet vergis.

De Aureon Fun mag dan z'n naam gedeeltelijk delen met de Sky en Space, maar het is eigenlijk een totaal andere kaart als de sky en space, en gebruikt ook niet de Envy24 chip.

Overigens vind ik 5 maanden veel en veel te lang voor een driverupdate, zeker als er een aantal grote bugs te fixen zijn. Ik had bijvoorbeeld last van de samplerate bug waardoor bij het overschakelen van een mp3 op 48000 Hz naar een mp3 op 44100 Hz deze laatste vaak in "slowmotion" afspeelde.

Ik heb hiervoor een DMXFire gehad. Zeer tevreden over de kaart, maar vreselijke driverondersteuning. Verschillende mensen hadden me verteld dat Terratec dit nu voor elkaar had. Maar ik kan niet zeggen dat ik overtuigd ben.

//edit:typo
Sensaura kan vanaf nu WEL elk stereo geluid naar 5.1 omvormen . -- Jippie -- :*)

Geluidskwaliteit is nog steeds geweldig !!!
ja, een prachtig kaartje. Dat sensaura geen stereo naar 5.1 kon omzetten was voor mij het grootste minpunt (alhoewel... de Logitech Z640 die er bij mij aanhangt kan ook zoiets, ma bon)

btw... het is echt een zalig geluid wat een produceert
Nou, ik ben niet zo positief. Allereerst moet ik voor het aanzetten van Sensaura WindowsXP rebooten (uit welk tijdperk komt de schrijver van die driver wel niet) en na de reboot kan XP de kaart niet meer vinden.
Was een gok van me om weer eens iets van Terra te proberen maar na al die jaren is er nog niets veranderd aan de driver ellende. Gelukkig mag de kaart nog terug.
Anoniem: 47553 25 juli 2003 08:26
Gelukkig is dit wel een kaartje die betaalbaar is en toch een optische in- en uitgang heeft. Draait hier bij mij ook prima!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.