Piriform heeft een update voor versie 5.42 van CCleaner uitgebracht. Met dit programma kunnen diverse onderdelen van Windows worden opgeschoond. Hierbij valt te denken aan tijdelijke Windows- en internetbestanden, maar ook aan overbodige rommel van een groot aantal andere programma's, waaronder Windows Media Player, Google Toolbar, Microsoft Office, Photoshop, WinRAR en ga zo maar door. Bovendien is het aantal programma's waarvan CCleaner de rommel kan opruimen, eenvoudig uit te breiden met het programma CCEnhancer.
Naast opruimen kan CCleaner ook fouten in het register en in snelkoppelingen verhelpen en de lijst met programma's die starten met Windows aanpassen, en is het mogelijk om cookies te beheren. Naast gratis uitvoering is er ook een pro-versie, die onder meer een automatische updatefunctie biedt. In deze uitgave zijn enkele problemen verholpen die potentieel het profiel voor de Chrome browser stuk konden maken.
Browser Cleaning
- Fixed a critical issue where very long float values were saved in scientific format, causing the Chrome profile to be lost
- Fixed a critical issue where systems using non-standard decimal separators caused data to be stored incorrectly, causing the Chrome profile to be lost