Software-update: Alcohol 52% & 120% 2.0.3.6839

Alcohol 120% logo (75 pix)Alcohol Software heeft een update uitgebracht voor Alcohol. Met dit programma kunnen images van zowel cd's als dvd's worden gemaakt, die dan vervolgens als virtuele drives aan het systeem kunnen worden gekoppeld.

Alcohol is verkrijgbaar in de smaken 52% en 120%. Het verschil is dat die laatste niet alleen kan lezen, maar ook kan branden naar cd, dvd of blu-ray.

Een licentie voor Alcohol 120% kost op dit moment 39 euro en daar krijg je levenslang updates voor. Voor Alcohol 52% ben je iets meer dan 22 euro kwijt. Er is echter ook een gratis versie, maar hierin zit adware. Geregistreerde gebruikers moeten eerst inloggen om de nieuwe versie op te halen; nieuwe gebruikers kunnen vanaf hier een probeerversie ophalen. In versie 2.0.3.6839 zijn de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

Updated
  • Languages updated
  • More burners supported
Fixed
  • MDX/MDS 2.0 burning might fail for certain CD image file with RMPS data included
  • Minor Bugs
  • Context Menu conflict with certain software shell extensions
Alcohol 120% screenshot (620 pix)
Versienummer 2.0.3.6839
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 8
Website Alcohol Software
Download http://trial.alcohol-soft.com/en/downloadtrial.php
Licentietype Freeware/Betaald

Reacties (7)

7
7
6
0
0
0
Wijzig sortering
Gewoon opletten wat je aanzet of aanklikt lijkt mij? Of Unchecky op je computer installeren, scheelt een hoop.
Zover kom ik niet eens, de download wordt afgebroken en/of direct verwijderd. Misschien dat er iemand was die een betere (veiligere?) download wist.

Voorlopig ga ik eens wat anders uitproberen, er zijn zo ontzettend veel progjes die exact hetzelfde doen als Alcohol 120% en 52%. Meestal freeware of GPL licenties en weinig tot geen gesodemieter met malware, adware en dergelijke zooi.

Jammer, froegâh goed programma. In de goeie ouwe XP tijd...
Als ik Alcohol 52% Free Edition probeer te downloaden, geeft mijn virusscanner dat ie ADWARE/InstallCore.Gen9 heeft gevonden. Was helaas bij de vorige versie ook al zo.
Bij de freeware versies wordt er allerlei troep in de installer gestopt.
Bij retail moet je ook opletten wat je aanvinkt bij het installeren of je krijgt extra software erbij.
Klopt. Ook ik probeer de 52% versie binnen te halen maar Avira begint per direct te gillen en breekt de download acuut af.
Iemand enig idee hoe ik een 'veilige' 52% kan scoren..?
Misschien Ashampoo burning studio14 proberen.
Met Alcholol 52% had ik hetzelfde probleem met Kaspersky 2014 virusscanner.
Daarna maar eens Ashampoo geprobeerd; werkt na ongeveer een jaar nog steeds prima ...
Idem bij de FREE version die ze weggeven voor hun 11e verjaardag.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.