Software-update: Linux kernel 2.5.47

Tux (linux logo) Niet lang geleden konden we al genieten van Linux kernel 2.5.46 en nu kunnen we verder genieten van kernel 2.5.47. Linus laat op Linux Today weten dat hij nog meer fixes erin wilde verwerken, maar ondertussen toch een nieuwe kernel heeft gebakken. Wat er precies veranderd is kun je lezen in het changelog.

Versienummer 2.5.47
Besturingssystemen Linux, Linux x86
Website Kernel.org
Download http://www.nl.kernel.org/pub/linux/kernel/v2.5/linux-2.5.47.tar.gz
Bestandsgrootte 37,00MB
Licentietype Voorwaarden (GNU/BSD/etc.)

Door Robin Vreuls

Doktersteam

11-11-2002 • 17:20

4

Submitter: Lautie

Bron: Kernel.org

Reacties (4)

4
4
3
0
0
0
Wijzig sortering
mm het changelog geeft een 404.
* 786562 robbb Bingo, traag, maar het doet het wel
Licentietype: Voorwaarden (GNU/BSD/etc.)
BSD en gnu license zijn niet echt 't zelfe.. laat staan 'etc' ;)
Hiermee wordt bedoeld dat er bepaalde voorwaarden aan zijn verbonden, zoals BSD, GNU, etc.

Ik hoop dan ook dat die ' ;)' was bedoeld om duidelijk te maken dat 't een grapje was, maar dan had je heel je bericht niet hoeven plaatsen :P Ik denk dat je 't gewoon verkeerd begrepen hebt.

Er zijn namelijk andere licentietypes, zoals freeware, shareware e.d.
Opensource-licenties komen zo vaak voor dat daar best een aparte categorie voor gekozen had kunnen worden, die dan wat duidelijker opensource genoemd wordt dan een categorie 'voorwaarden'. Tevens is GNU geen licentie, maar een systeem dat gemaakt is om op unix te lijken, maar het niet te zijn. Voor GNU-programma's wordt wel weer vaak voor GPL en BSD-licenties gekozen, maar GNU is zelf dus geen licentie.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.