Software-update: Dropbox 1.4.12

Dropbox logo (60 pix)Dropbox is een online-opslagdienst die het mogelijk maakt om bestanden tussen verschillende computers te synchroniseren. Daarnaast kunnen bestanden en fotoalbums worden gedeeld met mensen die geen Dropbox-account hebben. Clients zijn beschikbaar voor Windows, Linux, Mac OS X, iPhone, iPad, Android, BlackBerry en Windows Mobile.

Een gratis account geeft toegang tot 2GB opslag met de mogelijkheid dat uit te breiden door nieuwe gebruikers aan te dragen. Voor tien, twintig of vijftig dollar per maand is dat respectievelijk 100, 200 of 500GB. Sinds versie 1.4 is het onder andere mogelijk is om foto's vanaf camera's, telefoons en geheugenkaartjes in de cloud te plaatsenen kan er een verzamelopdracht worden gemaakt waarmee verschillende bestanden geüpload of gedownload worden.

Changes in version 1.4.12
  • Mountain Lion support.
Changes in version 1.4.11
  • Support our new plans.
Changes in version 1.4.9
  • Fix missing Korean Translations
  • Better photo importing from Blackberry Devices
Changes in version 1.4.8
  • Korean Language Support
Changes in version 1.4.7
  • Fix missing translations.
Changes in version 1.4.6
  • Fix importing of files larger than 2GB on OS X.
  • Better handling of the "never from this device" option on Windows.
  • Fix for infinite syncing on really really long paths.
Changes in version 1.4 (Codename: Phoenix Down) Features
  • Importing of photos from cameras, phones, and SD cards.
  • Batch upload/download of files.

Dropbox plaatje

Versienummer 1.4.12
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Linux, Windows XP, macOS, Linux AMD64, Windows Vista
Website Dropbox
Download http://forums.dropbox.com/topic.php?id=61042
Licentietype Freeware/Betaald

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

26-07-2012 • 12:49

9

Submitter: mrtnptrs

Bron: Dropbox

Update-historie

Reacties (9)

9
8
6
0
0
0
Wijzig sortering
Ik dacht ergens gelezen te hebben dat Dropbox de clients automatisch wil laten updaten. Maar mijn client zit nog altijd op 1.4.7. Iemand enig idee of ze dit nog wel door gaan voeren? Want telkens opnieuw downloaden en installeren bij een nieuwe versie is nogal onhandig.

Edit: Gevonden, na enkele weken update Dropbox de client automatisch: https://www.dropbox.com/help/13/en

[Reactie gewijzigd door Capi op 27 juli 2024 05:58]

Anoniem: 126717 @Capi26 juli 2012 13:54
Ik zag inderdaad tot mijn verbazing een veel hoger versienummer staan. Heb ook 1.4.7 staan. Maar tenzij je BB of Macgebruiker bent had je nog niets belangrijks gemist.
Bestaande gebruikers krijgen de update vanzelf. Echter niet alle updates worden gepuched naar de gebruikers. Alleen als ze echt belangrijk zijn.
Verder schijnt t ook af te hangen van hoe de dropboxclient aanmeldt. Als je windows in vaak slaapstand zet en dan weer ontwaakt is de aanmelding anders dan dat je windows gewoon opstart.
Daarnaast kunnen bestanden en fotoalbums worden gedeeld met mensen die geen Dropbox-account hebben.
Klopt, heel de wereld kan bij je bestanden komen.....
Even zoeken en je vind een waslijst aan beveiligingsproblemen mbt Dropbox.
Alles wat je in cloud zet is per definitie onveilig. Als je niet wilt dat anderen er mogelijk toegang tot krijgen moet je het lekker lokaal houden.
Zolang je je dat maar realiseert is er niet veel aan de hand.
Er zijn verschillende definities van veiligheid. Alles lekker lokaal houden is misschien veilig tegen datadiefstal maar niet veilig tegen gegevensverlies door defecten.

Ik heb een klant beter bezig was dan de gemiddelde gebruiker en wekelijks een backup maakte op een usb schijf die hij ook nog loskoppelde. Dit was een goede beveiliging tegen defecten in zijn pc of bijvoorbeeld blikseminslag. Ook was het veilig tegen datadiefstal omdat hij het lekker lokaal had. Na een brand was hij toch alles kwijt....


Een andere klant had enorme waterschade door een geknapte leiding, Op een andere lokatie even een laptop neergezet en dropbox geinstalleerd. Nog voor zelfs maar de stroom en telefonie in het pand hersteld was konden klanten gebeld worden. Ik had dropbox een half jaar eerder uit wanhoop neergekwakt nadat er veel te laks om werd gegaan met backups. Usb schijven raakten kwijt (ook onveilig) en wanneer de de laatste keer gebackupped was wist eigenlijk niemand.
Ik denk dat jij misschien beter moet zoeken.

Niets is 100% veilig, en zolang jij niets in je openbare map gooit is er 'vooralsnog' niets aan de hand!
Even een hele domme vraag.... waar de fuck update ik dit in mac? Moet ik het downloaden en opnieuw installeren? Dat zou wel een beetje slecht zijn. Ik heb versie 1.4.7.

[Reactie gewijzigd door mokkol op 27 juli 2024 05:58]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.