Software-update: µTorrent 3.1 build 26593

µTorrent 1.8 logo (60 pix)De ontwikkeling van versie 3.1 van de bittorrent-client µTorrent is voltooid en de status is van bèta naar stabiel verheven. Het was nog even rommelig op het eind, met maar liefst negen versies in één week. Nieuw in versie 3.1 is onder andere de mogelijkheid om apparaten aan µTorrent te koppelen om er zo content naartoe te streamen en er zijn diverse verbeteringen aan het benaderen van de harde schijf. Sinds de vijfde release candidate zijn nog de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

New in version 3.1:
  • New: Devices node allows you to add a target device such as an Apple device, and then drag in-format content to that device. The devices node is hideable.
  • New: BEP33 (DHT scrape)
  • Change: Disk I/O optimization
  • Fix: Shutdown Hang when deleting torrents
  • Change: Opening >10 torrent folders now asks you "are you sure?" to avoid opening hundreds of windows
  • Fix: downloads now show up in the RSS feed view
  • Change: Speed tab is now shown by default
  • Fix: DHT responses would sometimes be invalid
  • More efficient format for saving resume data will reduce CPU/disk contention
  • UI optimizations make torrent pane update drastically faster for updating many torrents
Changes in version 3.1 stable (build 26593)
  • Fix: crash
Changes in version 3.1 RC11 (build 26591)
  • Fix: bug where piece with hash failure would keep failing
Changes in version 3.1 RC10 (build 26586)
  • Fix: More accurate iTunes detection
  • Fix: If android device is disconnected show text 'connect via usb'
  • Change: Default sparse files to off on all platforms
  • Fix: make sure we switch over to selected category tree node if no nodes were selected
  • Change: Double click to pop out Plus player
  • Fix: Remember media files (e.g. mp3) copied to devices (not transcoded) after ut restarts.
  • Fix: Fix sorting by percent column in device pane and conversion pane
Changes in version 3.1 RC9 (build 26583)
  • Change: revert cache size change from RC8
  • Fix: more crashes
Changes in version 3.1 RC8 (build 26573)
  • Fix: fix issue where no-torrents pane would linger even when there are torrents
  • Fix: VLC would crash on win 7 after you stop playback
  • Fix: Crash when initially detecting, or plugging in, a phone.
  • Change: for now, apply cache size once per run until we track down a problem.
Changes in version 3.1 RC7 (build 26563)
  • Fix: VLC player would crash the second time you used it
  • Fix: various edge cases where we wouldn't re-associate with files
  • Fix: a couple of sources of erroneous hash failures, mainly multihash
  • Fix: fix potential shutdown hang when deleting torrents
  • Fix: issues with embedded free player
  • Fix: correctly transfer to android and game devices
  • Fix: make sure there's enough space before transferring to device
  • Fix: couldn't hide app column
  • Fix: don't load invalid media
Changes in version 3.1 RC6 (build 26554)
  • Fix: refreshing of status bar and tabs
  • Fix: report errors when failing to add files to iTunes
  • Fix: fix iTunes detection

µTorrent 3.0 alpha screenshot
µTorrent 3.0 alpha screenshot, klik op de afbeelding voor een grotere versie.

Versienummer 3.1 build 26593
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008
Website µTorrent
Download http://download.utorrent.com/beta/utorrent-3.1-latest.exe
Bestandsgrootte 719,00kB
Licentietype Freeware

Reacties (18)

Sorteer op:

Weergave:

Er is wederom een nieuwere versie uitgebracht v3.1.0.26595 :)

Wellicht dat deze versie de stabiliteits problemen aanpakt ;)

[Reactie gewijzigd door John Stopman op 25 juli 2024 02:45]

Nu hoeft het uitbrengen van 9 versies in één week niet per sé "rommelig" genoemd te worden: ijverig en/of dedicated zijn prima alternatieven.

Verder heb ik µTorrent altijd een prima programma gevonden en er staan al een aantal te downloaden zaken op het program waar versie 3.1 zich aan kwijten mag ;)
Niet perse, maar wel in dit geval: in minstens 2 van die 9 versies zaten ernstige bugs: 1 gerelateerd aan seeden (amper speed pickup), de andere aan hash-fails bij downloaden waardoor sommige torrents soms nooit tot 100% kwamen zonder handmatig ingrijpen. Gelukkig wel snel gefixed (= volgende dag).
Zo werkt dat gewoon met Bèta versies: het toevoegen van nieuwe functionaliteit gaat niet altijd even gemakkelijk en het kan even duren voordat een onderdeel werkt. Het uitbrengen van Bèta versies is dan een handige manier om te zien in hoeverre er nog (ernstige) bugs in het programma zitten: dat rommelig noemen is slechts een mening van de kant van de gebruikers en hoeft dus niet te slaan op de wijze waarop de ontwikkelaars van µTorrent aan versie 3.1 gewerkt hebben. Want ja: waren wij daarbij? Kunnen wij kijken in de ontwikkelstal van de makers van µTorrent v3.1?

Neen.
nou, bij mij is het nog niet stable, hij blijft crashen bij mij
Tot nu toe geen enkel probleem gehad, ook niet met voorgaande beta's, maar deze final versie knalt er bij mij ook op random tijden uit.
Idem hier; heb al vele malen dumps gesubmit naar de developers. Eerste keer in alle jaren dat ik uTorrent gebruik.
Versie 3.1 loopt hier zonder problemen, misschien dat de oorzaak ergens anders ligt?
ook hier is deze versie niet stabiel, ik zou voorlopig adviseren om de vorige versie te blijven gebruiken, iets teveel meldingen van instabiliteit als je het mij vraagt.
Al die extra zaken als apps en streamen naar apparaten interesseert me niks. Wie weet er een client die is zoals uTorrent vroegers was. Gewoon no-nonsense torrents downloaden.
Gewoon versie 1.8.5 gebruiken zoals ik nog steeds doe. Te downloaden van oldversion.com.

[Reactie gewijzigd door Zidane007nl op 25 juli 2024 02:45]

Ik gebruik tegenwoordig qBittorrent, die komt erg in de buurt van de oude µTorrent
probeer Halite, doe ik ook nu...
Transmission misschien?
Oh goodie! Kunnen we straks ook dvd's branden met uTorrent? En harde schijven formatteren? Misschien een word editor erin stoppen?

Wat is het met mensen dat er altijd één grote suite gemaakt moet worden? :(

Edit: ah, al die extra crap zit in uTorrent Plus. Waar je lekker $25 per jaar voor kan betalen... hahaha

[Reactie gewijzigd door Darkvater op 25 juli 2024 02:45]

edit: stimuleren illegaliteiten

[Reactie gewijzigd door Fbarmentlo op 25 juli 2024 02:45]

ja of moet je eigk zeggen: edit: ik word gecensureerd en dat vind ik goed want anders word ik misschien achtervolgd door bijv buma stemra .

Je weet wel dat bedrijf dat in t nieuws is door de corrupte medewerkers. Behalve de corrupte mw's en de minister zelf (..) wil niemand het downloaden beperken maar het recht op vrijheid van meningsuiting en het democratische beginsel "overleg" is er ineens niet in Nederland.

De kapitaalcrisis zorgt voor een goede fundamentele herstructturering die we nodig hebben om uiteindelijk een grotere economie te kunnen hebben dan voorheen.Dat gaat ons zeker inspireren als we maar een beetje met respect en rede te werk gaan.

Het gebrek aan respect voor elkaar is echter de echte crisis die zich pas sinds kort is gaan openbaren. Tot nu toe lieten we elkaar denken dat alles overlegd werd en dat was de kracht van het vredige NL. Ik zal de waarheid erover niet te scherp verwoorden maar ik ga ernstig hopen dat het bij dit immoreel gedreig blijft.
Uh oh, gaat µTorrent nu dan toch ten prooi vallen aan bloat en feature creep? :{

Letts' Law: All programs evolve until they can send email.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.