Software-update: Driver Sweeper 3.2.0

Driver Sweeper 2.5.0 logo (60 pix)Driver Sweeper is voorzien van een update naar versie 3.2.0. Dit programma is een hulpmiddel bij het opruimen van oude drivers. Het is bij het installeren van nieuwe drivers meestal aan te raden om de oude versies eerst te verwijderen, maar een uninstall verwijdert lang niet altijd alle bestanden van de oude driver. Door Driver Sweeper te gebruiken na het deïnstalleren van de oude driver en het herstarten van de computer, worden niet alleen achtergebleven bestanden verwijderd, maar worden ook het register, de drivercache en driver.cab opgeschoond. Het installatieprogramma wordt geleverd met een optionele adware. Het changelog van deze release laat de volgende veranderingen en verbeteringen zien:

New:
  • Added Realtek - LAN cleaning.
Updated:
  • Improved registry entries detection.
  • Improved AMD - Display cleaning.
  • Improved NVIDIA - Display cleaning.

Driver Sweeper 3.1.0 screenshot (481 pix)

Versienummer 3.2.0
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows XP, Windows Vista
Website Phyxion
Download http://phyxion.net/Driver-Sweeper/Driver-Sweeper/Version-3-2-0/
Bestandsgrootte 5,18MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

25-09-2011 • 15:53

13

Submitter: Raven

Bron: Phyxion

Reacties (13)

13
13
11
1
0
0
Wijzig sortering
Is dit nog nuttig om oude AMD en nVidia video drivers eerst te verwijderen?
Ik denk namelijk dat hun drivers sinds een jaar een check doen op de eerder geïnstalleerde driver en verwijdert die. Er gebeurt toch een controle zul je zien, als je een nieuwe driver installeert. :)
If it ain't broken, don't fix it. Als je drivers gewoon prima updaten en werken zoals de bedoeling is, dan hoef je dit programma niet te gebruiken. Maar vooral bij vaak updaten/verschillende soorten drivers door elkaar gebruiken/downgraden/driver installer issues kan er wel eens meuk blijven staan, die de boel in de war schopt. Op dat moment is het een goed moment om Driver Sweeper te gebruiken. Ik moet zeggen dat ik nog zelden gebruik, maar het me wel enkele keren heeft geholpen om driver issues (vooral foutmeldingen bij het installeren van updates) op te lossen.
Ik wissel nog wel eens van nvidia naar amd. En bij dat soort situaties is het toch verrekte handig dat je ook de "minder-snel-vindbare-files-en-folders" kan deleten die niet meer nodig zijn en misschien nog door een programma of spel worden aangesproken. ;)
Anoniem: 407645 25 september 2011 20:07
Raar, ik meende laatst nog op Guru3D gelezen te hebben dat Driver Sweeper discontinued zou zijn. Mooi om te weten dat het nog steeds bijgewerkt wordt, zeker een handige tool.
Dat dacht ik ook, totdat het mij opviel dat er in de meuktracker nieuwere versies waren te vinden. Maar wat is dan het verschil met de Guru3D variant?
Door een conflict met Guru3D is het daar offline gehaald. Driver Sweeper is nooit discontinued geweest, alleen op de Guru3D website zelf. Alles gaat nu gewoon via de Phyxion.net :)
De Guru3D versie is discontinued, niet Driver Sweeper zelf :)
Ik kan hem niet downloaden. Kan de site niet bereiken
Idd, nog steeds niet bereikbaar. Heb ook al op mirrors gezocht .... helaas....

[Reactie gewijzigd door TheDiver op 23 juli 2024 14:48]

De host is ineens onbereikbaar voor een onbekende reden, ik heb even snel een mirror gemaakt:
http://www.easy-share.com...A/DriverSweeper_3.2.0.exe
Lijkt opgelost te zijn, paar minuten geleden heb ik 'm vanaf Phyxion.net gedownload :)
Maar even mirror gemaakt: http://www.multiupload.com/4751W44VR9 ;)

[Reactie gewijzigd door Tweaker36 op 23 juli 2024 14:48]

Dit tooltje heeft me vaak geholpen. :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.