Software-update: Fraps 3.4.2

Beepa logo (45 pix)Beepa heeft voor de tweede keer in korte tijd een nieuwe versie uitgebracht van Fraps. Dit programma kan worden gebruikt om screenshots en filmpjes van spellen te maken. Ook is het mogelijk om het aantal frames per seconde te laten zien en zo prestaties te meten, wat handig is als het spel dit niet zelf ondersteunt of deze mogelijkheden maar matig heeft geïmplementeerd. Fraps heeft ondersteuning voor zowel DirectX als OpenGL. In versie 3.4.2 zijn drie problemen verholpen en is de snelheid bij het opnemen van OpenGL-beelden verbeterd.

Changes in Fraps version 3.4.2:
  • Improved OpenGL capture speed
  • Fixed freeze when clicking on Minimize button
  • Fixed GL state not being restored properly
  • Fixed blank video showing in some AVIs
Fraps 3.0.0  screenshot Fraps 3.0.0  screenshot Fraps 3.0.0  screenshot
Versienummer 3.4.2
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista
Website beepa
Download http://www.fraps.com/setup.exe
Bestandsgrootte 2,22MB
Licentietype Shareware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

15-04-2011 • 14:09

3

Submitter: Domokun

Bron: beepa

Update-historie

02-'13 Fraps 3.5.99 10
08-'12 Fraps 3.5.9 0
08-'12 Fraps 3.5.8 1
08-'12 Fraps 3.5.7 11
07-'12 Fraps 3.5.6 1
06-'12 Fraps 3.5.5 0
05-'12 Fraps 3.5.4 0
05-'12 Fraps 3.5.3 3
05-'12 Fraps 3.5.2 1
05-'12 Fraps 3.5.1 1
Meer historie

Reacties (3)

3
3
2
0
0
0
Wijzig sortering
Heb dit zeer veel gebruikt maar recentelijk achter AfterBurner gekomen van MSI waar mee je net zo makkelijk video kan capturen en de performance toch een stuk beter loopt en het kan real-time compressie uitvoeren wat wel fijn is als je snel iets wil filmen en niet om de kwaliteit geeft op dat moment.

Hoe dan ook Fraps is een zeer goed en sterk video capture / benchmark programma en kan het zeker aanraden!
Het zou mooi zijn als ze hun Logitech LCD interface eens zouden updaten naar kleur i.p.v. monochroom. Maar ja, wie besteed nou aandacht aan Logitech's LCD keyboards :(
Neem gewoon contact op met hun support (mits je de software hebt gekocht).
Ze helpen je heus met dit probleem en zullen het wss wel updaten...

BTW, mocht je nog niet in bezit zijn van dit stukje prachtige/krachtige software, koop het dan gewoon, het kost geen drol en je hebt oneindige updates... Je hoeft dus nooit meer te betalen voor de software. ;)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.