Nikon heeft voor zijn Coolpix P7000 digitale compactcamera's nieuwe firmware uitgebracht, met 1.1 als versienummer. Deze camera's hebben een 1/1.7"-rbg-ccd-beeldsensor met 10,1 megapixels aan boord en beschikken over een ingebouwde lens met een bereik van 28-200mm, waardoor de optische zoom op 7,1x komt te liggen. De lijst met veranderingen voor deze update ziet er als volgt uit:
Versie 1.1 bevat de volgende verbeteringen:
- De totale opslagduur voor NRW (RAW)-bestanden is verminderd. Dit geldt ook voor de opslagduur bij opslagopties voor NRW+JPEG-bestanden.
- De objectiefbesturing is geoptimaliseerd, zodat het bericht 'Objectief initialiseren. Kan niet scherpstellen.' minder vaak wordt weergegeven.
- Het probleem dat er in zeer zeldzame gevallen toe leidde dat de zoom niet werkte, is opgelost.
- Het probleem dat ertoe leidde dat op de monitor details in de hoge lichten verloren gingen (uitgebeten hoge lichten) als de ontspanknop half werd ingedrukt terwijl Actieve D-Lighting was ingeschakeld, is opgelost.
:fill(white)/i/1283929107.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1283929111.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1283929118.jpeg?f=thumb)