Synology heeft een update voor versie 2.1 van Disk Station Manager uitgebracht, de beheersoftware die op diverse nas-producten van het bedrijf draait. De Disk-, Cube- en Rackstations bieden meer dan alleen extra opslagruimte. Deze kunnen ook backups maken van alle clients op het netwerk en bestanden via http, ftp, BitTorrent, Usenet en eMule downloaden, zodat bijvoorbeeld de pc 's nachts uit kan terwijl de download wel gewoon binnenkomt. Verder kunnen via de ingebouwde iTunes-server audio- en videobestanden over het netwerk worden gestreamd, kan er met behulp van PHP en MySQL een dynamische website worden gehost en kan het als printserver fungeren.
Versie 2.1 brengt een groot aantal veranderingen met zich mee. Zo is de interface onder handen genomen, is er ondersteuning voor raid5+-spare en jbod op de modellen die met meerdere harde schijven kunnen worden uitgerust en kan het apparaat nu ook als mailserver dienst doen. Verder maakt de gebruikersinterface van File Station en Surveillance Station nu ook gebruik van ajax, is het mogelijk om aan subfolders of losse bestanden aparte rechten to te kennen, kan de printerserver nu twee usb-printers aansturen en is er nu ook een Linux-versie van Synology Assistant. Ten slotte zijn ook de applicaties Audio, Photo, Backup en Download Station onder handen genomen. In versie 2.1-0839 zijn de volgende drie veranderingen doorgevoerd:
Change log
- Fixed a security issue by disallowing general users to access other users' home folders through Samba.
- File Station 2: Enhanced progress display when copying files; enhanced download handling for IE 8; fixed failure of setting group privileges for sub-folders.
- Download Station 2: Enhanced special character handling for eMule service; fixed error download progress when download is finished.