Verwijderd meldde ons dat er een nieuwe versie van GetRight beschikbaar is. GetRight is een download-manager voor Windows. Het changelog van GetRight 4.5d is hier te vinden:
Software-update: GetRight 4.5d
| Versienummer | 4.5d |
| Besturingssystemen | Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP |
| Website | GetRight |
| Download | http://www.zyxx.com/getrt45d.exe |
Reacties (10)
Hoe staat het met het spyware gehalte in deze downloadmanager?
Na 1x adaware draaien wil hij bij mij niet meer opstarten namelijk...
Na 1x adaware draaien wil hij bij mij niet meer opstarten namelijk...
Als je hem registreert, kan je van Getright zelf de spyware remover downloaden, en de spyware weghalen.
is dat soms de remove_ad_files.exe oid? of is het weer totaal iets anders?
Spyware in Getright? Welke dan?
om nou echt te zeggen dat ik fan ben van getright.. neeh, irritante banners, spyware in overvloed en een niet fijn werkend management om nou wel of niet te kiezen voor de download-manager of de normale manier welke 3x zo snel is met kleine bestanden
Welke spyware zit er dan in/bij Getright?
sja, ze zullen toch ergens aan moeten verdienen, maar als jij GetRight gewoon koopt, heb je nergens last van (qua banners enzo). Ik spreek uit ervaring
Software updates / GeRight 4.5d
foutje in topic titel
moet Getright zijn
foutje in topic titel
moet Getright zijn
De fout die in getright zat voor de afgelopen 2jaar is er uit.(Browser) 2x achterelkaar was niet mogelijk nu einderlijk wel.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.