Software-update: Winscp 4.1.8

Winscp logo (60 pix) Gisteren is met versienummer 4.1.8 een nieuwe stabiele versie van Winscp uitgebracht. Met dit programma, dat onder een opensourcelicentie wordt uitgebracht, kunnen op een veilige manier bestanden binnen een lokaal netwerk (secure copy) of over het internet (secure ftp) worden gekopieerd. Het programma is niet alleen als een op zichzelf staand programma beschikbaar, maar kan ook als plugin voor de bestandsbeheerprogramma's FAR en Altap Salamander worden gebruikt. Het changelog van deze release laat de volgende veranderingen zien:

Changed:
  • Expanding/collapsing capability of message boxes removed.
Bugs fixed:
  • Icon on Properties dialog is shrunk to fit, if shell icon size is too large.
  • Dragging of item in editor list was not correctly stopped.
  • Error when moving current remote directory to different location (e.g. by dragging tree node).
  • Duplicating session in new window was not working.
  • Color of file panel border was not updated in some cases.
  • Error on startup when initial local directory as reported by Windows starts with lowercase drive letter.
  • Size of externally removed local files was not detracted from total file size shown on status bar.
  • File statistics on status bar was not updated with automatic update of local file panel on external change.
  • Controls on some dialogs (e.g. editor preferences dialog) were occasionally corrupted.
[break]
WinSCP screenshot (481 pix)
Versienummer 4.1.8
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008
Website WinSCP
Download http://winscp.net/eng/download.php#download2
Bestandsgrootte 2,36MB
Licentietype GPL

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

02-12-2008 • 17:08

8

Bron: WinSCP

Update-historie

09-'23 WinSCP 6.1.2 1
06-'23 WinSCP 6.1.1 0
05-'23 WinSCP 6.1 1
04-'23 WinSCP 5.21.8 0
01-'23 WinSCP 5.21.7 0
11-'22 WinSCP 5.21.6 7
10-'22 WinSCP 5.21.5 4
09-'22 WinSCP 5.21.3 0
08-'22 WinSCP 5.21.2 0
06-'22 WinSCP 5.21.1 2
Meer historie

Reacties (8)

8
7
1
1
0
1
Wijzig sortering
Komt door de encryptie die je gebruikt, kies voor Blowfish voor je connect (de snelste), en je zal zien dat je 6 -8 mb/s haalt :)
Arcfour is nog een stuk sneller dan Blowfish.
Maar ik zou het alleen gebruiken op een LAN, het is ook de minst veilige encryptiemethode.
Mooie tools voor wie bv tussen Windows en Unix-machines bestanden wilt uitwisselen.
Maar weet iemand waar het snelheidsverschil vandaan komt tussen WinSCP en scp van bv Ubuntu?
Voorbeeld: WinSCP haalt 4MB/s op een native Windows machine, terwijl scp in Ubuntu in een virtuele machine op dezelfde PC makkelijk 10MB/s haalt
Als je doelt op kopieren over het netwerk: de reverse engineered samba is sneller dan het originele windows netwerk. Met Samba kan je de max halen terwijl op windows dat niet kan.
Bron: nieuws: Samba fileserver presteert beter dan Windows 2000 oud nieuws, maar volgens mij is het nog actueel ;)
Ik heb het zelfde probleem, ik gebruik dit programma voor mijn freenas.
Bijzonder handig programma, maar er is 1 ding dat me irriteert (zal wel 'by design' zijn):

Het .ini bestand krijgt dezelfde naam als de .exe, dus als je een upgrade doet van winscp417.exe naar winscp418.exe dan begint winscp met een versie .ini.

De executable altijd hernoemen naar winscp.exe is natuurlijk een oplossing, maar ik blijf het irritant vinden.

[Reactie gewijzigd door 7o9 op 22 juli 2024 18:38]

Ik had gehoopt dat in de huidige versie "Filter for file panel" zou zitten maar helaas...

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.