Gisteren is de achtste bètarelease van versie 0.9.5 van de mediaspeler foobar2000 beschikbaar gekomen. Dit programma kan overweg met mp1, mp2, mp3, mp4, mpc, aac, ogg vorbis, flac / ogg flac, wavpack, wav, aiff, au, snd, cdda en wma en beschikt verder over ondersteuning voor Replay Gain, het converteren van en naar verschillende formaten en uitgebreide mogelijkheden om de tags aan te passen. Daarnaast is de functionaliteit verder uit te breiden met behulp van plugins. In versie 0.9.5 wordt er onder andere een nieuw standaard uiterlijk geïntroduceerd en zijn er verbeteringen aan het eigenschappenscherm en de converteermodule aangebracht. Een compleet overzicht van de vernieuwingen is op deze pagina te vinden, dit is het changelog van deze release:
Open issuesIssues fixed in beta 8
- Glitch: The playlist switcher toolbar dropdown list shows a vertical scrollbar regardless of being scrollable
[break]
- Usability: File Operations sorts files by path rather than using order of tracks (in playlist etc) it was invoked on.
- Usability: File Operations with "Move/Copy Entire Source Folder Content" option checked doesn't move/copy sub-folders.
- Usability: Partial/missing drag&drop/clibpoard interaction with Windows Explorer when working with most of album image file formats.
Klik op de afbeelding voor een grotere versie.