Firmware-update: Apple iPhone 1.1.1

Apple heeft in de vorm van versie 1.1.1 nieuwe firmware uitgebracht voor de iPhone. De update kan gedownload worden door te klikken op deze link of direct toegepast worden op de smartphone via iTunes. De nieuwe firmware brengt niet alleen ondersteuning voor de Wifi Music Store, maar ook nieuwe features zoals tv-out en attachments die in zowel portret- als landschappositie bekeken kunnen worden. Voor het gemak heeft Apple een 'video tour' online gezet waarin de nieuwe features behandeld worden. Die video kan hier bekeken worden.

De nieuwe features zijn echter niet het belangrijkste nieuws; door het toepassen van de nieuwe firmware wordt de iPhone niet alleen weer gelockt, maar worden ook third-party applicaties door de update verwijderd. Dit werd afgelopen dinsdag nog door Apple bevestigd en is nu in de praktijk duidelijk geworden. Een unlockte iPhone kan firmware 1.1.1 weliswaar installeren, maar zodra de update voltooid is moet de mobiele telefoon opnieuw geactiveerd worden.

Hieronder kan gelezen worden wat er zoal veranderd is in de nieuwe firmware:

New Features include:
  • iTunes Wi-Fi Music Store
  • Louder speakerphone and receiver volume
  • Home Button double-click shortcut to phone favorites or music controls
  • Space bar double-tap shortcut to intelligently insert period and space
  • Mail attachments are viewable in portrait and landscape
  • Stocks and cities in Stocks and Weather can be re-ordered
  • Apple Bluetooth Headset battery status in the Status Bar
  • Support for TV Out
  • Preference to turn off EDGE/GPRS when roaming internationally
  • New Passcode lock time intervals
  • Adjustable alert volume
Versienummer 1.1.1
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows XP, macOS, Windows Vista
Website Apple
Download http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-3883.20070927.In76t/iPhone1,1_1.1.1_3A109a_Restore.ipsw
Licentietype Freeware

Door Robin Vreuls

Doktersteam

28-09-2007 • 11:18

15

Submitter: Anoniem: 31180

Bron: Apple

Reacties (15)

15
15
4
1
0
0
Wijzig sortering
Leuk dat het hier gemeld wordt, maar hij is toch nog nergens te krijgen. En zeker niet in NL? :?
Dan laat je hem toch uit de VS overkomen, zie hier voor meer informatie.
Er zijn genoeg mensen die het ding hier al hebben. Gewoon geimporteerd. Voor die mensen is het dus handig.
Ja, alleen die mensen hebben hem dus geunlocked (tenzij ze hem alleen voor de sier hebben) en dan heb je dus geen reet aan deze update, want dan werkt je iPhone dus niet meer :P
En natuurlijk niet installeren als je het ding hebt unlocked. (althans voorlopig niet)
ook goed dat er nu de optie is om in het buitenland geen GPRS/EDGE te gebruiken, om je rekening neit al te hoog te doen oplopen door je auto-mailcheck ^^ (die je ook wle kan afzetten, maar soit :+)

[Reactie gewijzigd door kiang op 24 juli 2024 23:27]

Je kunt 'm wel uit de VS (en binnenkort uit Engeland en Duitsland) laten overkomen, maar je kunt er vervolgens niet mee bellen. Imho vrij zinloos dus.
Die dubbeltap op spatie is wel handig zeg! Dat zou ook wel prettig zijn op de PC, 2x spatie en je hebt een komma + spatie.

Sowieso hebben ze weer wat handige functies toegevoegd. :)
Die dubbeltap op spatie is wel handig zeg! Dat zou ook wel prettig zijn op de PC, 2x spatie en je hebt een komma + spatie.
punt en spatie ;)
Ow my bad ;)

Maar inderdaad.. 2 keer spatie tap is net zoveel toetsaanslagen. :P
waarom zou dat handig zijn op de pc.. komma + spatie of punt + spatie zijn net zoveel handelingen als 2 x snel spatie.

Op zo'n telefoon snap ik het wel, daar moet je meestal gaan zoeken naar een komma / punt.
Nee dan heb je punt + spatie.
Handig.... ding is nog niet te koop hier in nl .. ja ja met omwegen etc.. en nu hier toch de updates.... en mocht je'm hier dan toch hebben en werkend met een sim hack... dan ben je met deze update metteen de klos... :) :)
update dan niet, tweakers geeft alleen aan dat er een softwareupdate mogelijk is, wat een gezeur hier.
IPSF biedt hem aan voor de geunlockte toestellen voor 60 USD in officiele retail.. Dat is wel zwaar tegen de open-source community philosophy in dunkt me aangezien ze daar veel werk van gebruiken.

Mocht ik hier iets tegen de policy fan Tweakers tikken dan edit het maar. :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.