Software-update: KPlayer 0.6.3

De opensource mediaspeler KPlayer wordt geschreven voor het KDE-platform en stelt je in staat om audio- en videobestanden af te spelen. Het maakt op de achtergrond gebruik van MPlayer en beschikt over een multimediabibliotheek waarmee je niet alleen audio- en videobestanden maar ook streams kan beheren. Voor meer informatie verwijzen we jullie door naar de online handleiding. De ontwikkelaars hebben versie 0.6.3 uitgebracht en voorzien van de volgende aankondiging:

The new 0.6.3 version has much improved support for subtitles with many new options. Vobsub and closed caption subtitles are now supported. Autoexpand option puts subtitles below video. And as always there have been many bug fixes, translation updates and other improvements. KPlayer 0.6.3 and later is licensed under the GPL version 3 or later.
  • Improved support for subtitles with many new options
  • Vobsub and closed caption subtitles now supported
  • Many bug fixes and other improvements
  • Updated translations
Versienummer 0.6.3
Releasestatus Final
Besturingssystemen Linux, BSD, Solaris, UNIX
Website KPlayer
Download http://kplayer.sourceforge.net/#downloads
Licentietype GPL

Door Japke Rosink

Meukposter

30-07-2007 • 21:00

1

Bron: KPlayer

Update-historie

07-'07 KPlayer 0.6.3 1
05-'07 KPlayer 0.6.2 4
01-'07 KPlayer 0.6.0 1

Reacties (1)

1
1
0
0
0
0
Wijzig sortering
Ik vind de interface van kplayer heel lelijk. De icoontjes veranderden zelfs niet eens mee met het kde icon theme de laatste keer dat ik kplayer daadwerkelijk geinstalleerd had, en aan de screenshots te zien is dat nog steeds zo. Maar de makers zijn er blijkbaar wel tevreden mee, het is al een tijdje zo. Ik vind zelf kaffeine er veel strakker uitzien, en kmplayer voor filmpjes geintegreerd in websites.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.