Software-update: Feedreader 3.05

De makers van Feedreader hebben onlangs in de vorm van 3.05 een nieuwe versie van het programma uitgebracht. De update kan door te klikken op deze link vanaf onze fileserver gedownload worden en neemt als installatiebestand ongeveer 3,66 megabyte schijfruimte in beslag. Feedreader is een RSS- en Atom-lezer voor Windows 2000 en hoger, die beschikbaar wordt gesteld onder de GPL-licentie. Het programma biedt diverse opties om de layout naar eigen wens aan te passen, evenals de gegevens die in de diverse feeds staan naar eigen wens worden weergegeven. Feedreader is ook in staat om een filters toe te passen op feeds, ook wel bekend als een smartfeed. Het lijst met veranderingen van Feedreader 3.05 ziet er als volgt uit:

changelog
  • Fixed problems with font size
  • Option to create custom.xsl
  • New feedreader.ini directive "visualsupport=1" (for visually impaired)
  • New feedreader.ini directive "fontsize=??"
  • New feedreader.ini directive "usefade=1"
  • Title column is now resizable
Versienummer 3.05
Besturingssystemen Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista
Website Feedreader
Download http://files.tweakers.net/Feedreader/FeedReader305Setup.exe
Bestandsgrootte 3,66MB
Licentietype GPL

Door Robin Vreuls

Doktersteam

03-07-2006 • 12:41

5

Bron: Feedreader

Update-historie

Reacties (5)

5
4
2
1
0
0
Wijzig sortering
Wat kan dit programma eigenlijk meer dan Thunderbird?

Ik gebruik nu al jaar en dag TB maar heb eigenlijk nooit een andere programma gebruikt. Wat zijn de extra's enz?
Thunderbird laat de feed items als email zien. Dat vind ik zelf niet handig omdat RSS m.i. juist bedoelt is om snel op de hoogte gebracht te worden van nieuws.

FeedReader laat in een popup meteen het nieuws zien, als je het interessant vindt klik je op de link en zie je het bericht.

Nadeel van FeedReader vind ik dat de hoogte van het popup scherm zich niet automatisch aanpast aan het aantal items in het scherm. Ook de tijd dat de popup in beeld is zou daarvan afhankelijk moeten zijn.
Je kan ook gewoon Internet Explorer 7, of FireFox gebruiken waar deze functionaliteiten al ingebakken zit.
Overigens, ik kwam laatst een artikeltje tegen op Digg.com waarin men gevonden had dat IE7 minder geheugen gebruikt dan Firefox (!!). Toch het proberen waard, dus. De beta is beschikbaar bij microsucks.
Persoonlijk gebruik ik Sage. Een extensie voor de Mozilla browser Firefox. Werkt lekker makkelijk.
Je RSS feeds in de linkerbalk en klkken maar.
Zie http://sage.mozdev.org/

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.