Software-update: Tag&Rename 3.2 rc 1

Na een reeks van bèta’s heeft Softpointer nu besloten dat Tag&Rename versie 3.2 voldoende is gegroeid om er de eerste release candidate van uit te brengen. Dit programma is bedoeld voor het beheren van je muziekcollectie en heeft, zoals de naam al doet vermoeden, voldoende functionaliteit aan boord waarmee bestanden eenvoudig van naam te wijzigen en te voorzien van de zogenaamde ID3-tags. Ondersteuning voor alle populaire formaten is aanwezig, waaronder mp3, ogg, wma, m4a, mp4, flac en ape. ID3-tags kunnen handmatig worden aangepast, of met informatie uit de muziekdatabases van freedb.org, en de Duitse en Engelse versie van Amazon.com. Het changelog van deze versie laat de volgende veranderingen zien:

New in this version:
  • fixed problem when iTunes use "Album Artist" ID3v2 tag field data instead of "Artist"
  • updated help file
  • updated program installation
  • some minor bugs fixed
[break]
Tag&Rename 3.1 screenshot (resized)
Versienummer 3.2 rc 1
Besturingssystemen Windows 9x, Windows NT, Windows 2000, Windows XP
Website Softpointer
Download http://www.softpointer.com/downloads/TagRename32rc1.exe
Bestandsgrootte 2,50MB
Licentietype Shareware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

28-07-2005 • 20:05

17

Submitter: Forage

Bron: Softpointer

Update-historie

Reacties (17)

17
17
9
0
0
7
Wijzig sortering
ik wist niet dat er mp3-managing tools bestonden die via eigenschappen van online databases de ID-tags aanpassen.

lijkt me een zeeeer handig tooltje met de ettelijke GBs mp3's die een mens verzameld...

een vraagje voor de experten in dit domein: bestaan er nog andere (betere?) tooltjes?

alvast bedankt
je hebt ook iets wat the godfather ( http://www.tweakers.net/meuktracker/9982 ) heet, maar ik gebruik tag&rename
succes ermee, als je t eenmaal door hebt hoe het moet bespaart het je heeeeeeeel wat tijd ;)
Dit is absoluuuut het beste tooltje! Echt een geniaal prog!
Breng er al die gare tags mee in orde die je soms krijgt bij p2p mp3's.
Heb wel een issue met 3.2 rc 1, dat is dat ie de album art via Amazon niet meer herkent.

Ben weer terug naar 3.1.7.
Hm, hier hetzelfde lijkt het .. Ik ga ook terug naar de vorige versie.
Het is dan ook een beta. Uitgegeven om getest te worden, niet voor de gewone gebruiker om te gebruiken.
Ik gebruik al een hele tijd QCD Player. Kan ook ID3tags ophalen en bestanden hernoemen, en kost nix :*)
Hey aardig. Ik had beta4 met nog 5 dagen left in mijn evalution period. RC1 eroverheen en 30 nieuwe dagen lachen me tegemoet.
Die iTunes fix is wel handig; dan editte je de artiets en dan stond het nóg verkeerd in iTunes :X
Hm..hiermee heb ik ook mijn 80gb (legale ;)) muziek gerangschikt en verbeterd qua tags + plaatjes voor iTunes toegevoegd.

Helaas klopte niet alles, stuk of 10 albums helemaal door de war maarja, die schade viel te overzien.

Goed progje, maar wel even opletten met wat je doet!
Ik heb een tijd Tag&Rename gebruikt maar was niet helemaal tevreden over de werking. Ben toen overgestapt op het gratis alternatief mp3tag, wat te vinden is op:
http://mp3tag.de/
Bedankt voor de tip! Dit proggie werkt een stuk fijner en overzichtelijker.
Anoniem: 131390 28 juli 2005 22:37
Hopenlijk passen ze in de volgende versie de inteface wat aan. Dit kan echt niet meer.
Hoe zou het moeten dan? Wat is er mis mee?
Anoniem: 142728 29 juli 2005 12:39
Ik hou het wel bij MediaMonkey :)
RC2 is uitgekomen en daarin is de Amazon-bug opgelost: http://www.softpointer.com/downloads/TagRename32rc2.exe
Anoniem: 142007 1 augustus 2005 21:10
Het enige nadeel aan tag&rename is dat hij er soms niet in slaagt bepaalde tags te wissen, ook als je 'edit all supported tag fields' op leeg zet. Ik gebruik nu ID3remover om de file eerst helemaal schoon te maken, om vervolgens met tag&rename de goeie tags erin te zetten.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.