De Koreaanse ontwikkelaar Webzen heeft de Xbox 360-versie van zijn mmo-titel Huxley op de lange baan geschoven. Nog dit jaar moet de pc-versie van het spel uitkomen, maar het is onduidelijk of die ook in Europa verschijnt.
De mmo-game Huxley zal nog dit jaar verschijnen, zo vernam IGN van uitgever NHN. Deze uitgever heeft echter alleen de rechten om het spel in Noord-Amerika op de markt te brengen. Of het spel ook in Europa uitkomt is daardoor onzeker.
NHN heeft bovendien alleen de rechten op de pc-versie van de game, die inmiddels is omgedoopt tot Huxley: the Dystopia. Oorspronkelijk wilde Webzen het spel tegelijk voor de pc en de Xbox 360 uitbrengen, waarbij het de bedoeling was dat pc-bezitters tegen gamers met een Xbox 360 zouden kunnen spelen. De status van de consoleversie is echter onduidelijk, nu NHN alleen de pc-versie op de markt brengt.
De mmo-game krijgt drie spelvormen. In Quests neemt de speler het op tegen squadrons computergestuurde tegenstanders, in Virtual Combat nemen spelers het in korte potjes tegen elkaar op om virtueel geld te verdienen en in Battleground vechten groepen spelers tegen elkaar voor status en voor het recht om elkaars hoofdstad aan te mogen vallen.
Mocht de versie voor de Xbox 360 sneuvelen, dan is het niet de eerste keer dat een mmo-titel aan een console voorbij gaat. Van Champions Online zal dit voorjaar alleen een pc-versie beschikbaar komen, terwijl er oorspronkelijk ook een Xbox 360-versie gepland was. De mmo-game Age of Conan: Hyborian Adventures zou tegelijk voor de pc en de Xbox 360 moeten verschijnen; de pc-versie verscheen halverwege 2008 en de consoleversie is nog steeds niet uit - al stelt de Noorse ontwikkelaar Funcom dat er nog steeds aan wordt gewerkt.