Hoofdcategorieën

ZoneAlarm 7.0.470.000

Door Bart van Klaveren, zaterdag 22 maart 2008 16:38
Bron: Check Point, views: 3.860

Nieuwe ZoneAlarm logo (45 pix) Check Point heeft ZoneAlarm voorzien van een update naar versienummer 7.0.470.000. ZoneAlarm is verkrijgbaar in verschillende smaken. De Free-versie kost niets, maar heeft alleen basis firewallfunctionaliteit aan boord. De Pro-versie wisselt voor ongeveer veertig dollar van eigenaar en brengt een volwassen firewall, antispyware en e-mailprotectie met zich mee. De Internet Security Suite heeft daarnaast voor nog eens tien dollar extra ook nog een antivirusprogramma aan boord en biedt antiphishing en contentfiltering aan. Versie 7.0 is alleen vor Windows 2000 en XP geschikt, terwijl versie 7.1 voor Windows Vista-gebruikers bedoeld is. Het changelog van deze release laat de volgende veranderingen zien:

Usability improvements:
  • Fixed the issue where in some cases the client would “lose” settings, causing user to respond to alerts that otherwise would not appear
  • Prevent unnecessary error dialog to be displayed for non-Admin users
  • Client can now be started in safe mode (with networking only) for antivirus scan and removal
Compatibility improvements:
  • Enable content filtering and privacy when ForceField is active
  • Fixed the Spy Doctor Gate to only gate for 5.0 and earlier
  • Free ZoneAlarm firewall and ZoneAlarm Pro can now co-exist with Kaspersky AV
  • Various other stability and performance improvements
  • ZoneAlarm 7.0 screenshot (410 pix)
    WebsiteCheck Point
    Downloadhttp://www.zonealarm.com/store/content/catalog/products/trial_zaFamily/trial_zaFamily.jsp;jsessionid=HloQTMUcr4fty8eVg8g4YXn4GxEbIMN4Gmoth9Oq9wvp0GQ1K89B!621192533!-1062696903!7551!7552!NONE
    Volgende 16:56
    Vorige 20:09

    Reacties


    Free ZoneAlarm firewall and ZoneAlarm Pro can now co-exist with Kaspersky AV.

    Zo. Dat mag onderhand wel. Ze gebruiken note bene de Kaspersky AV engine in hun all-in internet security suite.

    'T is al erg lang bekend dat deze twee niet netjes samenwerken. Een jaartje of 2 al afaik vanaf KAV6. (Issues met netwerkverbinding, met name merkbaar in outlook etc.)
    En de situatie is verslechterd met ingang van KAV7 en de integratie van de KAV engine in Zonealarm producten, waarvan componenten ook terecht zijn gekomen in de Zonealarm free en pro versies terwijl deze niet met een AV uitgerust zijn.

    [Edit:]
    Genoeg meldingen op beide support forums.

    [Reactie gewijzigd door houseparty]


    Laten we maar niet te vroeg juichen. Ik gebruik KAV7 en net als bij eerdere versies van ZA weigert ook deze nieuwe versie de installatie te voltooien. Ik wordt hier eerlijk gezegd een beetje droevig van. :'(

    Prachtige suite, deze ZoneAlarm Internet Security Suite.

    Werkt perfect bij mij en bovenal lekker snel én veilig.

    Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

    Volgende 16:56
    Vorige 20:09
    VNU Media logo Powered by True

    © 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

    Uitgever van: