Software-update: Adobe Flash Player 20.0.0.306 & AIR 20.0.0.260

Adobe Flash Player 11 logo (75 pix)Adobe heeft een update voor versie 20 uitgebracht van Flash Player en de Integrated Runtime. Met Adobe Flash Player is het mogelijk om Flash-content, voornamelijk swf-bestanden, op de computer af te spelen. Onder meer populaire videosites als YouTube en Google Video bieden hun bezoekers de mogelijkheid om video's met de stand-alone-Flash Player af te spelen. Adobe AIR biedt een crossplatform-omgeving voor het ontwikkelen en afspelen van zogeheten Rich Internet Applications. In deze uitgave zijn de volgende problemen verholpen:

Flash Player
  • Safari Audio tab pausing video doesn’t update mute state [4094668]
  • LifeChanger C++ Application quits with Access Violation error [4099890]
  • Edge: Media page doesn’t disappear when video is paused [4102929]
AIR
  • Updated with the latest captive Flash Player plugin

Adobe Flash Player installatie screenshot (620 pix)

Versienummer 20.0.0.306 & 20.0.0.260
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 7, Android, Windows XP, macOS, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 10
Website Adobe
Download https://get.adobe.com/flashplayer
Licentietype Freeware

Reacties (1)

1
1
0
0
0
1
Wijzig sortering
Via de normale link krijg ik steeds een verbindingserror bij installeren.

na wat google-werk gelezen dat veel mensen dezelfde fout hadden en t niet gedownload kregen, echter via deze link is 20.0.0 direct te downloaden.
: http://download.macromedi.../install_flash_player.exe

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.