Ik geef je gelijk, maar toch laat de interesse van DHL en Amazon op dit gebied zien dat dit de richting is waar we naar toe gang omtrent pakket bezorging.
Bijvoorbeeld, ik heb een terras op de tweede verdieping die naar mijn inziens perfect is om pakketjes op af te leveren. Als beiden bedrijven nu een standaard bedenken waar een bepaald matje met QR patroon o.i.d. kan worden uitgelegd, dan hoef ik niet meer thuis te blijven voor pakketjes.
Misschien als ik op dezelfde dag een melding krijg dat er een drone langs komt, kan ik het matje uitleggen die ochtend en in de avond weer wegrollen.
Kort gezegd, ik zie hier wel brood in. Met name omdat de drones allemaal GPS hebben en precies bijgehouden kan worden waar wat wordt afgeleverd.
Als deze ontwikkeling door blijft ontwikkelen raken we gevaarlijk dicht bij "Humans need not Apply" aan [0], waar de transport sector centraal staat als sector dat hoogstwaarschijnlijk geheel geautomatiseerd kan worden.
[0]:
https://www.youtube.com/watch?v=7Pq-S557XQU