Door Arnoud Wokke

Redacteur Tweakers

Eerste trailer Assassin's Creed: Rogue verschijnt

06-08-2014 • 08:46

5

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Dit is de eerste trailer voor Assassin's Creed: Rogue, een game die dit najaar uitkomt voor PS3 en Xbox 360.

Reacties (5)

Sorteer op:

Weergave:

Waarom de franstalige trailer als er ook een Engelstalige variant is...?

Engels; https://www.youtube.com/watch?v=eSjCeWcCtjY
Wat is volgens jou precies de andere insteek hier? Dit wordt ook weer "gewoon" een AC, en een verlengde op Black Flag. Neemt niet weg dat als er een PS4 remake komt ie ook bij mij in de winkelwagen komt.
Je hebt gelezen waar Rogue over gaat? Dit is niet iemand die Assassin wordt, of moet worden of van kind af aan wordt opgeleid hiervoor. Dit is een Assassin die verraden wordt, de Templar kant kiest en vervolgens Assassins gaat opjagen. Ik vind dat een vernieuwende insteek ipv voorgaande delen, en ben benieuwd hoe dat wordt uitgewerkt in het verhaal. Verder kijk ik er naar uit dat wat met AC4 prachtig werd uitgewerkt voortgezet wordt; schepen, eilanden, forten en nu dus ook ijs.
Kijk hier wordt ik blij van. Een andere insteek in de AC serie en toch een voortzetting van deel 4 die ik persoonlijk erg goed vond. Hoop wel dat ze dit niet volgend jaar ook doen, een jaarlijkse AC is genoeg voor de serie. Ben benieuwd hoe dit overvloeid in Unity omdat het daar wel te maken mee gaat hebben las ik op Acces the Animus. Ik denk dat ik eerst met Unity begin op de PS4 en als er dan nog geen 'HD remake' aangekondigd is, slinger ik mijn PS3 maar weer eens aan. ;)

[Reactie gewijzigd door Frankaro op 9 augustus 2024 04:47]

+ op PC, maar dan een paar maanden later (aanname).

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.