Sorry hoor, ik heb een grote auto met een grote tank en ik ben echt al lang klaar in die tijd.
Ik weet niet hoe groot die audi tank is? Volgens mij zit er een gaatje in aan de onderkant.
En who cares, 1-2 min langer / korter? Als ik bij een bemande pomp ben ga ik meestal ook nog even koffie halen, broodje enz, dus ik weet niet wat voor boodschap ze hier nu willen brengen?
En dan , dan ben je je eigen accu kwijt, moet je weer langs op de terugweg om je accu op te halen, dan moet je weer 20 km omrijden want het ligt aan de andere kant van de sneweg!?!Of je betaalt weer bij voor het verschil tussen een goede en een el cheapo model.
Gebruikers gemak is ver te zoeken imo op dit moment. En de voordelen van de verbrandingsmotor zijn veel hoger.
True, alle begin is moeilijk, maar om als voordeel een accu wissel te promoten...als ik tank is dat in de ochtend vaak en dan wil ik gewoon die slang erin hangen en daarna een koffie gaan halen...op de video is die man druk bezig zijn accu te verwisselen.
En ik weet niet hoor, effe op de site van tesla gekeken:
The largest battery supplies 300 miles of range
at 55 MPH.
Dus dat is 482 km, dus dat betekent dat ik twee of drie keer zo vaak aan de pomp sta dan met een benzine/diesel auto.. rijden naar de pomp / uitstappen / accu opzoeken / betalen / accu eruit halen / accu erin zetten / oude accu terug brengen / oude accu in oplader stoppen / afrekenen enz enz enz dan ben ik 2/3/4 x zoveel tijd kwijt als met een gewone auto.
Wordt hier niethelemaal een juist beeld geschetst.
Volgens mij moeten ze met een beter filmpje komen