Het is vooral een 1 on 1 fighter met heeeeeeel veeeeeeeeel eyecandy.
Ik heb Ultimate Storm 2 en die had een simplistische (lege) story/adventure sausje waar je niet echt iets aan mist. Als het goed is dan is dat er zo goed als uit... Het vecht gedeelte is relatief eenvoudig met 2 interessante moves, een werp knop, wat bewegingen gekoppelt aan je chakra release(grappig trucje) en grappige combo's gekoppeld aan een item systeem.
Voor mensen die de serie kennen is het "erg" veel fan-service en als ze hem nog niet hebben, dan hoeven ze enkel de laatste te nemen die behoorlijk compleet qua verhaal zou zijn en een leuke trip down memorylane zou geven.
Buitenstaanders zullen verrast worden door de eyecandy, maar daarbuiten relatief weinig. Vergelijk het een beetje met Asura's Wrath.
Voor iedereen: Wel komen er veel QTA momenten bij kijken... Dit maakt zo'n 20% uit van de storymode.
[Reactie gewijzigd door AYCE op 24 juli 2024 00:30]