Door Robert Scholtens

Videostagiair

Sluit aan in de Avenue van Pokémon Black en White version 2

03-01-2013 • 14:54

7

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

De Avenue is een plek waar je met vrienden en andere Pokémon-spelers winkels kunt bouwen. Door je met andere gamers te verbinden via PassBy, InfraRed, Wireless Union Room, WiFi Connectie of bijvoorbeeld Random Matchup en Dream World, bouw je steeds meer winkels op in je Avenue en wordt het alleen maar drukker. ssBy on the C-Gear, InfraRed, Wireless Union Room, WiFi Connectio GTS, GTS Negotiations, Random Matchup and Drea

Reacties (7)

7
7
3
0
0
4
Wijzig sortering
ik snap er niks van waarom ze geen mmo pokemon spel maken voor de wii(u).
dat is gewoon instant hit.
Anoniem: 109640 @raro0073 januari 2013 15:22
Dat noemen we visie :)
Ik snap het ook niet, een mmo van alle gebieden, die je kan spelen in 3d op de wii(u) of in sprites met de nieuwste ds. Ik zou niet weten hoe snel ik naar de winkel moet rennen om een console te kopen en handheld ervoor. Liefst nog met een pokemon snap minigame erbij :). Machtig spel was dat, dat pokemon snap.
Anoniem: 463827 @raro0073 januari 2013 20:47
Als er een Pokémon MMO komt gaat dat alle records van dit moment breken!
Ik snap het ook niet!
Er zijn een paar halfbakken community initiatieven, maar wanneer ze een beetje populair worden, krijgen ze een brief van nintendo op de deur. Er is kennelijk genoeg behoefte aan, maar ninty wil er maar niet op inspringen.

Ook overigens, hangt het ook aan de uitvoering van de mmo af. Als ik mij bedenk zoals ik hierboven heb gezegd; alle regio's en dan multiplayer, gaat het ook snel saai worden.
is dit nu de grote onthulling die aangekondigd was?
beetje jammer

wat raro zegt.

zelf denk ik dat ze bang zijn hun fan base te verliezen.
Nee die komt pas 8 Januari. Nog even afwachten dus.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.