Door Paul Hulsebosch

Redacteur

Microsoft Research toont Electromyography-Based Controller

02-05-2012 • 13:37

5

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Microsoft heeft patent gekregen op een Wearable electromyography-based controllers for human-computer interface, ofwel een draagbare controller die werkt op basis van electromyografie. De sensor kan op basis van de elektrische activiteit van spieren een computer of andere apparaat aansturen.

Reacties (5)

5
4
1
0
0
3
Wijzig sortering
"He steek je middelvinger is niet op!"
Nee man, dat is het gebaar voor Ctrl+Alt+Delete :') :+

Maar serieus.
Zou dit gebarentaal kunnen omzetten in geluid of woorden? :)
Want dat zou echt geweldig zijn, het zijn hele specifieke gebaren dus een mooie oefening.

[Reactie gewijzigd door s.stok op 23 juli 2024 07:04]

Mooie techniek. Ik ben benieuwd welke techniek straks echt de opvolger gaat worden van de muis en het toetsenbord.
Niet alleen de muis en toetsenbord, maar eigenlijk ook een hoop andere HID devices.

Als je bijvoorbeeld naar een telefoon kijkt, daar heb je nog altijd een headset voor nodig om 100% "handsfree" te kunnen bellen. Een kleine microfoon op je strottenhoofd (of daar in de buurt) zou een stuk beter kunnen presteren met deze techniek, omdat je ook het omgevingsgeluid uit kan schakelen als je niks zegt.

Er zijn ook een hele hoop nieuwe mogelijkheden voor controllers, weinig HID devices maken tegenwoordig bijvoorbeeld gebruik van je voeten of je hele lichaamshouding, Kinect daar gelaten. Dat opent een aantal gave opties in bijvoorbeeld dans-games.
dit is zo cool. nog even en we besturen alles met onze hoofd

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.