Door Jeffrey van Maurik

Crysis

07-10-2011 • 12:10

4

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Crysis, dat in 2008 voor de PC verscheen, is nu beschikbaar voor de Xbox 360 en PlayStation 3. In de game speelt de speler als personage Jack Dunn, met als bijnaam Nomad. Samen met 4 andere teamleden: Aztec, Psycho, Prophet en Jester moet men de 5 leden van een onderzoeksteam zien te lokaliseren en evacueren.

Reacties (4)

Sorteer op:

Weergave:

Grappig dat de game nu pas geport is naar de consoles! Het was wel een leuke game, mooie beelden en cinematisch verhaal!
Voor 1680 MS punten vind ik 'm niet duur! Leuk spel en draaide niet goed op mijn PC toendertijd dus nu nog een leuke kans om hem uit te kunnen spelen met redelijke fps. :+

[Reactie gewijzigd door MiQuel1990 op 27 juli 2024 05:58]

Achieved with cryengine 3? volgens mij met cryengine 2 toch?
Het origineel werd inderdaad gemaakt in Cryengine 2, maar Cryengine 3 is speciaal ontwikkeld met het oogpunt dat het tegelijk op PC/X360/PS3 werkt. Ik gok dat het minder werk was om Cryengine 2 zo te modificeren dat het werkt op consoles, dan om de wereld uit Crysis 1 te importeren in de Cryengine 3 editor.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.