Door Jeffrey van Maurik

E3: Need for Speed: The Run

14-06-2011 • 20:30

7

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Rijd de race van en voor je leven.

Reacties (7)

7
5
2
1
0
2
Wijzig sortering
Als je ietsjes meer had rondgekeken voor de nieuwe NFS dan had je vast gelezen dat deze NFS juist anders is dan andere. Misschien is deze NFS juist het spel waar ze de mensen terug mee willen halen die allemaal uitgekeken zijn op NFS.
Onder andere doordat ze een verhaallijn erin hebben gestopt, het camera werk hebben aangepakt en dan 'the run' acties erbij. Waar je bij het laatste meer moet doen dan alleen kijken maar actief moet besturen. (denk niet dat je de looprichting kan veranderen maar je moet wel dingen doen als springen, vastgrijpen, slaan etc)

Ik hoop dat ze in de volgende NFS nog ietsjes meer richting de GTA kant gaan, maar wel echt duidelijk met het NFS racen erin. Maar eerst maar bekijken hoe dit gaat worden.
Ja totaal te vergelijken met elkaar!
Klopt, dit kan je echt met elkaar vergelijken! Maar wat ik hoop is dat deze NFS weer gaat lijken op NFS zoal Underground en Mostwanted en niet zoal Shift enz, anders laat ik deze NFS weer links liggen terwijl ik NFS echt een super vond/vind.
Tuurlijk, vergelijk jij een hardcore simulator maar met een hardcore arcade game. Daarnaast gaat het in deze game om meer dan alleen racen. Kijk eerst het filmpje of verdiep je meer in achtergrondinfo voordat je commentaar geeft. Als je maar een first post hebt he?

[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 7 augustus 2024 03:29]

T ziet er erg netjes uit...maar de filmpjes van alle nfs games zien er erg netjes uit. Wat ik me wel heel hard af ga vragen is of er een meerwaarde zit aan het stukje dat je buiten de auto doorbrengt. Ik moet dat nog zien....Wellicht dat ze nu wel iets meer verhaal erin kunnen brengen maar ben er nog een beetje sceptisch over.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.