Door Mark van der Kruit en Eric van Ballegoie

Is dit beeld 3200 euro waard? - Philips OLED951 Review

23-10-2026 • 06:00

4

De Philips OLED951 combineert een superhelder tandemoledpaneel met vierzijdig Ambilight, een dubbele beeldprocessor en uitgebreide gamefuncties. Maar voor bijna 3200 euro verwachten we ook wel wat. Bovendien verruilt Philips Google TV voor Titan OS en dat heeft gevolgen voor de apps en casten vanaf je telefoon. Wij testen de beeldkwaliteit, bespreken de verbeteringen en kijken voor wie deze dure oled de meerprijs waard is.

00:00 - Philips OLED951
00:30 - Prijs en ontwerp
01:12 - Ambilight en oledpaneel
01:56 - Beeldkwaliteit en hdr
02:45 - Piekhelderheid en processor
03:23 - Lichtsensor en beweging
04:32 - Gaming en HDMI
05:12 - Titan OS
05:50 - Casten, advertenties en geluid
06:49 - Conclusie

Lees ook onze geschreven review voor meer details.

Reacties (4)

Sorteer op:

Weergave:

Altijd Philips Oled's gehad ivm ambilight, maar nu geen Android meer? Titan OS is een gedrocht: zeker met Plex (geen DV). Ja; ik heb wel Nvidia Shield's, maar het is geen vooruitgang. Hadden ze Titan zoals beloofd op de budgetrange gehouden en Android voor de topklasse dan had ik ermee kunnen leven. Helaas.

Daarbij 1 opvallend iets: donkere tv series/films zoals bv. Evil waren veel te donker op mijn Philips Oled (ongeacht welke instelling) en niet te volgen. Mijn LG televisies gaven echter prachtig beeld. Ja LG heeft in vergelijking met Android ook een rot OS, heeft geen ambilight en toch wordt de volgende vervanging van mijn Philips Oled (PH-65OLED908) een LG. Had Philips nog Android dan had ik nog getwijfeld.

@KoffieAnanas Ur right: Corrected. Note 2 self: nie posten voor de koffie.

[Reactie gewijzigd door liberque op 23 oktober 2026 06:54]

Titan OS.

Tizen OS is van Samsung.
TV’s en OSsen, net zo iets als ICT en overheid
Maar uiteindelijk komt het er op neer werkt "TV aan" via HDMI, hoe snel is dit en kan je via deze weg dus de mogelijkheid hebben om nooit het TV OS aan te raken?

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn