Door Luke van Drie

Teamlead Mediateam

LG W7 'wallpaper' oled - Dunste tv voor de dikste portemonnee

28-07-2017 • 06:00

27

In deze video bekijken we de LG W7. Deze oled-televisie is zo dun dat hij, door middel van een magneetsysteem, op de muur geplakt kan worden. Het resultaat is een televisie, die niet zou misstaan in een science fiction-film, maar die gewoon in de winkel te koop is.

Bij deze video hoort een geschreven review.

Reacties (27)

27
27
4
1
0
22
Wijzig sortering
Als pluspunt staat er "goed geluid", terwijl in de presentatie meerdere malen wordt gezegd dat het Atmos-geluid slecht is.
Ook de onhandige kabel voor de soundbar zie ik niet terug als minpunt, terwijl dat toch iets is waar mensen zich op zullen verkijken (denk ik).

Maar de eindconclusie (geweldig mooie tv met hoog prijskaartje) snap ik wel :)
Met ''goed geluid'' bedoelen ze dan denk ik in het algemeen (het stereo geluid) Alleen in vergelijking met andere ATMOS systemen is het slechter. Vergeleken met standaard speakers van de meeste tv's zal het geluid dus erg goed zijn.
begrijp niet zo goed waarom tv nu zo plat/dun mogelijk moet worden; van ej telefoon, een gebruiksvoorwerp, is het te snappen.

maar een televisi? wat maakt het in praktijk uit of dat ding nu 1cm of 5cm diep is?
Anoniem: 562971 @himlims_31 juli 2017 09:36
Je TV plak je met het gele pakje :P
Ik zie hier anders zeker wel voordelen in. Minder ruimte in beslag, minder storingen tijdens het kijken, strak design. En het mooie vind ik ook dat het een veel echter idee is als je afbeeldingen laat voorbijkomen als een soort electronisch schilderij. Of bijvoorbeeld een openhaard filmpje aanzet op youtube. Het geeft een veel echter gevoel als de tv dan ook echt plat is.

Ik snap dat dit allemaal niet bij het standaard gebruik en beleving van een TV hoort. Maar zoals in het filmpje ook al werd gezegd, De televisies zijn gewoon aan het veranderen en dit soort dingen zijn dus mogelijk met een veel betere belevenis.

Dan vind ik het ook nog een feit dat dit een vooruitgang is met de technologie. Tuurlijk hoef je een TV niet altijd zo dun mogelijk te maken, maar waarom zou je niet? Het is nog niet helemaal ideaal wellicht maar er moeten altijd pioniers zijn voor verbetering. Streef naar die vooruitgang. Waar zouden we zijn zonder dat.
Anoniem: 562971 31 juli 2017 09:43
"TV" Wanneer gaan ze die dingen informatieschermen noemen want TV's zijn het allang niet meer 8-)
Televisie of tv is een telecommunicatiesysteem voor het verzenden en ontvangen van bewegende beelden en geluid. Het ontvangstapparaat heet ook televisie of tv, of voluit televisietoestel.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Televisie

Waarom zou TV niet goed zijn ;) ? Daar waar bijv. NetFlix toch ook bewegende beelden ontvangt.
Anoniem: 562971 @Bart0n31 juli 2017 12:39
Tele (ver) visie (kijken) en dat is het allang niet meer toch :)
Waar wordt het NOS journaal opgenomen? Sesamstraat? GOT? Prison Break? Jinek?
Is dat dichtbij of is dat ver?
Je ziet iets wat zich afspeelt op een locatie die je niet direct vanuit je luie stoel kan zien.
Ver kijken dus..
Tele Visie

[Reactie gewijzigd door Freekyo op 23 juli 2024 04:29]

Anoniem: 562971 @Freekyo5 augustus 2017 18:10
Je kan er tegenwoordig veel meer mee dan alleen tele kijken :)
Ik noem mijn "tv's" al sinds de late jaren 80, de lateies, "monitor". Omdat ik vanaf het begin altijd in stereo wou "kijken" en de stereo-video als bron gebruikte. Gaf ook nog eens beter beeld dan de TV zelf! :) Nu is het voornamelijk computer-monitor.
Gek genoeg noem ik mijn speakers ook monitors. ;)
Mijn hagedis is ik ook een monitor... Maar goed, een tv is meer dan een monitor. Het scherm is slechts een deel van tv. En alleen op het podium heten sommige speakers monitor.
...en in de (home) studio.
btw. wat monitort jouw hagedis? :P
Er leuk en mooi. Alleen die prijs. :( En die sound bar is dus ook niks,

[Reactie gewijzigd door tHe_BiNk op 23 juli 2024 04:29]

Man die prijs hahah. Misschien wordt het ooit mainstream en kan ik het betalen. Verder echt een super TV zeg. Om van te dromen
Welke films hebben jullie gebruikt in de videoreview? :)
Een van de films is een aflevering van black mirror s03e01 'Nosedive'. Die andere weet ik niet
Een van de films is Okja, ander fragment komt inderdaad van Black Mirror. Beide te zien op Netflix.
echt belachelijk dat bij de c7 een plastic afstandsbediening zit en bij deze een mooie metale premium afstandsbediening zit. Alsof 5k geen premium prijs is 8)7 8)7 8)7
True, je kunt deze echter ook los kopen, en voor je C7 e.d. gebruiken
hoeveel van dit dit soort topmodelen krijgen nog updates? het mooie aan de w7 is dat de hardware in losse kast zit, dus LG kan die makkelijk over een aantal jaren vervangen voor een nieuw model, als de oled nog goed hoef je dus niet alles te vervangen om veilig en actueel te blijven.

hamvraag is of LG software en hardware blijft ondersteunen de komende 8 jaar want zolang doet een gemiddelde consument met een TV namelijk.
Dat de atmos soundbar te kort zou schieten is echt onzin. Ik heb in mijn huis echt atmos hangen 5.1.2 en heb deze soundbar werkend in de winkel gehoord. Dit was zo goed dat, toen ik er langs liep, mezelf omdraaide om dit prachtige geluid te aanschouwen. Dit geluid evenaarde mijn eigen atmos set en stiekem klonkhet zelfs nog beter. Ik was zwaar onder de indruk van de atmos mogelijkheden van deze soundbar. Ik heb natuurlijk geen lage tonen gehoord. Maar als je geen atmos hebt en het wel zou willen evenaren kun je prima verder met deze soundbar.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.