Google heeft dinsdag zijn OnHub-router aangekondigd. Hier laat de internetgigant een promotiefilmpje zien.
Reacties (8)
Ik ben benieuwd, dus een plug and play router van Google. Maar via deze router komt Google meer over je te weten
Leuk ding en apart design. Aangezien de Google pagina al vertaald is in het Nederlands zal het niet lang duren voordat die hier ook ligt.
https://store.google.com/magazine/onhub_magazine
En in de privacy voorwaarden staat dat Google niet het online gedrag monitort. Grappig, Microsoft monitort met Windows 10 nu meer dan Google met de OneHub doet.
https://store.google.com/magazine/onhub_magazine
En in de privacy voorwaarden staat dat Google niet het online gedrag monitort. Grappig, Microsoft monitort met Windows 10 nu meer dan Google met de OneHub doet.
Ze weten toch bijna alles al
Maar hoe moet ik dit filmpje nu kijken via mijn huidige Wi-Fi?
Ik vind het ironisch dat het filmpje bij mij moeite heeft om te laden. Binnenkort wisselen van ISP.
- http://googleblog.blogspo...er-for-new-way-to-wi.htmlStarting today, OnHub is available for pre-order for $199.99 from online retailers in the U.S. including the Google Store, Amazon, and Walmart.com. It will be available for sale in retail stores in the U.S. and in Canada in the coming weeks.
Naar alle waarschijnlijkheid zal het apparaat dus ongeveer 200 euro kosten zodra het in Nederland beschikbaar is.
Sow duur ding. Een router van 4 tientjes kan hetzelfde.
Geef eens een linkje naar een apparaat wat in te stellen is met een app, van 40€?
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
:strip_icc():strip_exif()/u/319915/crop5804be9cb89ef_cropped.jpeg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/176404/crop5d8a18233281d_cropped.jpeg?f=community)
/u/170550/2cfed33.png?f=community)