Door Paul Hulsebosch

Redacteur

Daedalic Entertainment toont Anna's Quest

03-07-2015 • 13:09

5

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Om duidelijk te maken dat adventure game Anna's Quest op de markt verschenen is, heeft ontwikkelaar Daedalic Entertainment de trailer vrijgegeven die het op de E3 2015 getoond heeft. Daarin wordt weinig gameplay getoond, maar des te meer van het verhaal uiteen gezet. Anna's Quest is beschikbaar voor Windows, Linux en OS X en verkrijgbaar via Steam en GoG.

Lees meer

Reacties (5)

5
5
5
0
0
0
Wijzig sortering
Vrij naar Goethe :)
http://ingeb.org/Lieder/werreite.html

[Reactie gewijzigd door Droozle op 25 juli 2024 03:16]

Ik vind dit toch wel een hoog Pinokkio-gehalte hebben (sorry).
Oh dit zit er leuk uit, de art style is weer heel goed! Ik vond de vorige game Deponia van Daedalic ook heel goed, lijkt er erg op. Voor point 'n clickers is Deponia sowieso een aanrader. Ben zeer benieuwd naar Anna's quest! :)
Ben benieuwd, ziet er weer prachtig uit zoals veel van de adventure games die Daedalic heeft uitgebracht.. Deze is nu ook in de aanbieding op gog (10% korting)
Ah leuk te zien dat Daedalic weer met een nieuwe game komt :) Ik heb erg genoten van hun Deponia games.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.