Review door de redactie
Betaalbare 65"-televisies - Veel tv voor weinig
De uitdrukking 'Goedkoop is duurkoop' lijkt op deze televisie aardig van toepassing. De lage prijs is natuurlijk een pluspunt en ook het contrast valt, dankzij het va-paneel niet tegen. Verder zien we vooral nadelen aan deze tv. Geen fijne afstandsbediening, geen smart-tv, een interface van meer dan tien jaar geleden en een onhandige eerste installatie waarbij je zelf alle zenders op de juiste volgorde moet zetten. Het is natuurlijk wel een prima koop als je gewoon de grootste tv voor het minste geld wil. Lees verder »
Pluspunten
Minpunten
Eindoordeel
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Salora 55UHL2800 Zwart
Over het algemeen prima tv. Het beeld lijkt een beetje donker, het geluid is zeer matig en de afstandsbediening is zwaar ruk maar de beeldkwaliteit is verder prima. Zeker voor de prijs een keurige TV.
Pluspunten
Geen smart-functionaliteit Genoeg poorten Goede beeldkwaliteit
Minpunten
Zeer matig geluid Donker beeld Slechte afstandsbediening
Eindoordeel
Salora 50UHL2800 Zwart
Prima televisie, met goede specificaties. Zeker voor de prijs die je ervoor betaald. Je kunt er nog redelijk op gamen ook, maar verwacht geen high-end looks: het is en blijft een budget-tv (al ben ik verbaast dat dit mogelijk is voor de prijs van €300 op dit moment).
Pluspunten
Zo ongeveer de goedkoopste 4K-tv van 50 inch in omloop 60hz refreshrate en lage reactietijd
Minpunten
Geen smart-functionaliteit