Overzicht

Nieuws - IFA: Toshiba kondigt Android-tablet met 10,1"-scherm aan

Toshiba heeft op de IFA zijn eerste Android-tablet aangekondigd. De Folio 100 heeft een 10,1"-scherm en draait op een Nvidia Tegra 2-cpu. De tablet heeft een opslaggeheugen van 16GB en beschikt over een kaartlezer en hdmi-aansluiting.

60 3 sep '10

Nieuws - IFA: Archos introduceert vijf Android-tablets

Archos heeft vijf nieuwe Android-tablets aangekondigd. De Archos 101 heeft een 10,1"-scherm, terwijl de Archos 70 het met een 7"-scherm moet doen. Daarnaast zijn er nog drie kleine tablets met schermdiagonalen van 4,3", 3,2" en 2,8".

58 2 sep '10

Nieuws - Prijzen Android-mediatablets van Archos uitgelekt

B&H, een grote Amerikaanse retailer voor foto- en videoapparatuur, heeft korte tijd prijzen getoond van een nieuwe Archos 5-serie. De nieuwe 'Archos 5 Internet Tablets' draaien mogelijk op Android en zijn met capaciteiten tot 500GB te krijgen.

23 2 sep '09

Nieuws - Archos werkt aan Android-'internettablet' met spraakfunctie

Archos komt met een 'internet media tablet' waarmee gebruikers kunnen bellen. De platte tablet zal het Android-besturingssysteem draaien, hsdpa-connectiviteit bieden en flash-video en hd-content ondersteunen.

21 10 feb '09