Schrijf review
5 van 5 sterren
4 van 5 sterren
3 van 5 sterren
2 van 5 sterren
1 van 5 sterren
5 van 5 sterren (Uitstekend)
2 van 5 sterren (Slecht)
2 van 5 sterren (Slecht)
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
3,0
3 van 5 sterren
1
0
0
2
0
sorteer op:
3 reviews - Pagina 1 van 1
In 2019 heb ik voor het eerst een halve marathon gelopen en een maand later mijn tweede. Hierdoor ben ik wel gaan twijfelen aan de toegevoegde waarde van mijn Fitbit Versa voor mijn trainingsdoelen. Toen werd de Ignite aangekondigd en ben ik direct overgestapt.
Pluspunten
Hartslagmeting op de pols (erg goed in rust) Mogelijkheid gebruik van borstband die ik al in bezit heb Polar flow app en website
Minpunten
Nog geen
Eindoordeel
Mooi design maar niet helemaal compleet
Pluspunten
Mooi display Fijne app
Minpunten
Mist handmatige rondetijden Display reageert niet snel genoeg
Eindoordeel
Polar Ignite (M/L) RVS (Zwart)
Ignite nieuw gekocht in okt 2019; hartslagmeter werkt niet goed; service gezocht en ondersteuning gekregen; géén resultaat; in nov nwe Ignite gekregen; zelfde klachten; opnieuw service gezocht en ondersteuning gekregen; géén resultaat; Ignite gaat terug nr Polar; een specialist gaat de klacht beoordelen; t gaat ca 1maand duren -)
Pluspunten
GPS Degelijk gebouwd
Minpunten
Hartslagmeter werkt niet goed; soms geen, soms te hoog
/u/83401/crop5ad5c72b16b1b_cropped.png?f=community)