Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Een echter aanrader!
Perfect voor wie niet al zijn of haar geld kwijt wil zijn aan een smartphone, maar toch het profijt wil hebben van een goed werkend toestel.
Pluspunten
Prijs (in verhouding tot kwaliteit) Android Lollipop Weinig bloatware Accuduur (in standby) Vormgeving
Minpunten
Geen Android Marshmallow Touch-gevoeligheid Geen amoled is geen perfecte zwartwaarden
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Zwart
Een fijn, plat toestel met een uitstekend helder scherm tegen een vriendelijke prijs.
Pluspunten
Prima kwaliteit geen "onnodige app vervuiling bij aanschaf Helder scherm licht gewicht
Minpunten
USB kabel kan beter
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Zwart
Stevige telefoon, maar stopt helaas regelmatig uit zichzelf. Goede beeldkwaliteit.
Pluspunten
Stevig Dun Snel Goede beeldkwaliteit
Minpunten
Regelmatig uitval van de telefoon Soms rare kleuren op het scherm
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Zwart
Deze telefoon is echt een aanrader! alleen de telefoon had iets gevoeliger mogen zijn.
Pluspunten
Groot Snel 16 GB Opslag Goede Camera Lange Gesprekstijd Prijs/kwaliteit
Minpunten
Beeldscherm Gevoeligheid
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Zwart
Mijn iPod is inmiddels buiten gebruik omdat ik de telefoon als muziekspeler gebruik, met een extra geheugenkaartje voor de muziek.
Perfect toestel voor wie niet de hoofdprijs wil betalen en toch veel met een smartphone wil kunnen doen.
Pluspunten
Opslag Prijs
Minpunten
Aanraakgevoeligheid kan zo nu en dan beter. Of dualsim, óf extra geheugen
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Zwart
Ik wilde een niet te dure smartphone maar had wel een aantal eisen: 5 inch scherm, minstens 2GB geheugen en minstens 16 GB opslag. en ook een FM radio ingebouwd. Deze kwam als goedkoopste uit de vergelijking. Nu een maand in bezit en ben over het algemeen heel tevreden.
Pluspunten
prijs 4G 16GB intern geheugen
Minpunten
lelijke icons van on board apps FM radio ontvangst minder goed dan bij Samsung
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Bruin
Goed toestel ik bezit een Nexus 6/2014 en een lumia 950 XL maar voor dit geld is dit beter
Pluspunten
Goeie kwaliteit Dual sim Prijs ongelofelijk 5.1.1 lolipop
Minpunten
Aanraak gevoeligheid kan beter
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Zwart
Stevig goed werkend toestel geen haperingen, 13mp camera. Voor en achter flits.
Super toestel voor lage prijs.dubbele simkaart mogelijk. Enorm goede specificaties.5.1 lollipop android.
Heb altijd een iphone gehad maar wil niet meer terug,
Pluspunten
zeer goede accu helder 5 inch hd scherm zeer goede specificaties stevige behuizing goed werkende knoppen dubbele simkaart mogelijk uitbereiding GB,s door micro sd
Minpunten
eigenlijk niets
Eindoordeel
Wiko Pulp 4G Zwart
French design, made in China levert een uitstekende prijs/kwaliteit. Ideaal als eerste smartphone. Het toestel is in plastiek, met lederlook achtercover en ligt prettig in de hand. De camera is okay. Het toestel reageert vlot, zonder haperingen. Het aanraakscherm voelt ietwat stroef aan en mocht ietwat gevoeliger zijn. Toppertje!!
Pluspunten
16GB geheugen 2GB werkgeheugen 720p IPS-scherm Uitbreidbaar geheugen via MicroSD Verwijderbare batterij zo goed als stock android 5.1 Prijs/kwaliteit is uitstekend Concurrentie MotoG en Huawei is min. €50 duurder
Minpunten
geen 5GHz wifi, geen NFC gevoeligheid touchscreen kan beter nog geen android 6 Tweede sim of MicroSD-kaart
