![]() |
Preview - Samsung Galaxy A9 en Galaxy A7 - Midrangemodellen met meer camera's Samsung probeert zijn midrangesmartphones op te poetsen met onderscheidende functies. De A7 en A9 hebben meer camera's dan andere Samsung-smartphones. |
Prima product. Voelt wel wat goedkoop aan, maar door 6GB RAM en 128 GB intern geheugen is het toestel snel en heeft dus veel geheugen opslag.
Het 6,3 inch scherm is mooi, dual SIM functie is perfect. Camera's zijn na instellen super.
Een goed midrange toestel voor een mooie prijs.
Leuk midrange-toestel met de kwaliteit, die je van Samsung mag verwachten. Ik ben van de S-reek overgaan naar de A-reeks en het valt me (nog) niet tegen. Prijs klasse ligt goed, maar je merkt wel een beduidend verschil in kwaliteit met de Galaxy S reeks (o.a. de camera).
Eerste indrukken: prettig toestel, met mooi groot scherm en krachtige accu. Het is mijn 3e Samsung toestel en heb gewikt en gewogen tussen een Nokia 8.1 en deze. De eerdere Samsung (kwaliteit toestel) ervaringen gaven de doorslag voor dit toestel. Zie ook https://krebos.nl/2019/03/03/toch-weer-een-samsung/
Deel je ervaringen en help andere tweakers!