Uit eigen beweging
AlgemeenBij NBB een Acess point Ubiquiti UniFi U6+ aangeschaft. Helaas boot hij na 2,5 jaar niet meer op, een probleem bekend op tweakers en op ui.com [1].
KlantenserviceZowel door de verwachte levensduur (langer dan 3 jaar) en fabrieksprobleem van het product lijkt me het overduidelijk dat dit onder garantie valt (volgens nederlandse wetgeving).
De klantenservice weigert inhoudelijk te reageren of op z'n minst het probleem bij de fabrikant aan te kaarten. De eerste reactie is 'Onze ervaring is dat fabrikanten doorgaans weinig coulant zijn zodra de garantieperiode is verstreken' en de tweede reactie 'Wij kunnen over deze kwestie geen verdere informatie verstrekken dan wat reeds in onze vorige e-mail is vermeld'.
Ik kan niet naar de fabrikant want ik heb het via NBB aangeschaft, terwijl UI zelf wel dit defect buiten de 2 jaar accepteert (zie onderstaande link). NBB weigert iets met de garantieclaim (voorleggen aan fabrikant, inhoudelijk reageren) te doen.
[1] https://community.ui.com/...89f-51a09e209244?reply=95