Uit eigen beweging
AlgemeenOoit de beste, nu een agressieve prijsvechter zonder service. Trouwe klant kwijt. Deal op tijd aangevraagd maar door late reactie kom je niet meer in aanmerking. En ligt de schuld bij de klant.
KlantenserviceIk ben al jarenlang klant bij HelloTV en heb hier in het verleden meerdere televisies en Sonos-systemen gekocht. Ik raadde HelloTV altijd aan iedereen aan vanwege hun uitstekende service en scherpe prijzen. Helaas moet ik concluderen dat die goede service absoluut niet meer hoog in het vaandel staat. Er wordt tegenwoordig alleen nog maar aan geld gedacht.
Mijn recente ervaring met een 'WK-deal' voor de Sonos Era 100 SL sloeg alles. Ik deed mijn deal-aanvraag netjes op tijd, toen de speakers € 169,- per stuk waren. Na lang wachten kreeg ik een voorstel van € 399,- voor twee stuks, waarbij ik óók nog eens apparatuur moest inruilen. Dit is een bizarre rekensom: met inruil ben je dus € 61,- duurder uit dan de actieprijs zonder inruil! Sterker nog, op dit moment ben je rechtstreeks bij Sonos zónder inruil zelfs goedkoper uit. Wat is dan in hemelsnaam nog het nut van inruilen?
Toen ik de klantenservice hierop aansprak, kreeg ik eerst de lakonieke vraag "wat mijn klacht nou precies was", om vervolgens te worden afgescheept met het argument dat de Sonos-prijzen inmiddels gestegen waren. Dat HelloTV pas later na mijn tijdige aanvraag reageert, wordt dus schaamteloos afgewenteld op de klant. Nadat ik hier inhoudelijk op reageerde, werd het angstvallig stil en hebben ze simpelweg helemaal niet meer gereageerd.
De agressieve benadering waarbij wordt gedaan alsof je een 'werelddeal' krijgt en snel moet beslissen, is pure misleiding. De sfeer rondom deze aankoop is zo negatief geworden dat ik de speakers niet eens meer wens te hebben. HelloTV is een trouwe klant kwijt en ik zal ze vanaf nu bij niemand meer aanbevelen. Jammer hoe hard een bedrijf achteruit kan gaan.